Анонс мероприятий шестого школьного дня

«Сябруй са спортам, здаровым будзь»

10.10.2020
развернуть

 

Час работы

Назва мерапрыемства, форма

Удзельнікі

Месца

правядзення

Адказны 

СПАРТЫЎНА-МАСАВАЯ

І ФІЗКУЛЬТУРНА-АЗДАРАЎЛЕНЧАЯ РАБОТА

 

11.00

 

Спартыўная праграма

«Сябруй са спортам, здаровым будзь»

 

1 – 9 кл.

 

спартыўная пляцоўка

 

Звярко А.А. класны кіраўнік 2 класа, Адамовіч Г.Ф., настаўнік фізічнай культуры і здароўя

 

13.00-

17.00

 

Аб’яднанне па інтарэсах ад Цэтра творчасці дзяцей і моладзі г.п. Івянец

“АФП.спартыўныя гульні”  

 

 

1 – 5 кл.

 

спартыўная пляцоўка

 

Адамовіч Г.Ф.,

педагог дадатковай адукацыі

ВУЧЭБНА-ПАЗНАВАЎЧАЯ ДЗЕЙНАСЦЬ

10.00

 Падтрымліваючыя заняткі па нямецкай мове па тэме “Мой летні адпачынак ”

5 кл.

каб. №6

 Шыманка М.Ч.,  настаўнік нямецкай  мовы

10.00

Падтрымліваючыя заняткі па нямецкай мове  па тэме “Інфінітыў без чысціцы zu пасля мадальных дзеясловаў ”

9 кл.

каб. №5

 

 Звярко А.А., настаўнік нямецкай  мовы

 

свернуть

ЭКОЛОГИЧЕСКИЙ ДЕСАНТ "А У НАС ВО ДВОРЕ"

26.09.2020
развернуть

экологический десант 

 

 

 

 

 

Час рабо

ты

Назва мерапрыемства, форма

Удзельнікі

Месца

правя

дзення

Адказны

 

ЭКАЛАГІЧНАЕ ВЫХАВАННЕ 

10.00

Экалагічны дэсант

 “А у нашым, у двары”

1–4 кл.

каб. №6

 Бібік Т.С., класны кіраўнік 1 класа

ЭСТЭТЫЧНАЕ ВЫХАВАННЕ

11.00

Падрыхтоўка да  акцыі да дня пажылых дюдзей.

“Краіна дабра

і міласэрнасці”. Выраб падарункаў

1–4 кл.

 

каб. №4

Германовіч І.І., класны кіраўнік 4 класа

СПАРТЫЎНА-МАСАВАЯ

І ФІЗКУЛЬТУРНА-АЗДАРАЎЛЕНЧАЯ РАБОТА

12.00

Рухомыя гульні “Вясёлы марафон”

1–5 кл.

спартыўная пляцоўка

 Звярко А.А., класны кіраўнік 4 класа

13.00-

17.00

Аб’яднанне па інтарэсах ад Цэтра творчасці дзяцей і моладзі г.п. Івянец

“АФП.спартыўныя гульні”  

1–5 кл.

спартыўная пляцоўка

Адамовіч Г.Ф., педагог дадатковай адукацыі

ВУЧЭБНА-ПАЗНАВАЎЧАЯ ДЗЕЙНАСЦЬ

10.00

Падтрымліваючыя заняткі па нямецкай  мове па тэме “Спражэнне дзеясловаў”

5 кл.

каб. №6

 

Шыманка М.Ч., настаўнік нямецкай мовы 

 

 

свернуть

КВЭСТ-ГУЛЬНЯ “ВЯЛІКАЕ ПАДАРОЖЖА ПА БЕЛАРУСІ”

19.09.2020
развернуть

квест-гульня "Вялікае падарожжа па Беларусі"

 

Час работы

Назва мерапрыемства, форма

Удзельнікі

Месца

правядзення

Адказны

 

ГРАМАДЗЯНСКАЕ І ПАТРЫЯТЫЧНАЕ ВЫХАВАННЕ

11.00

Квэст-гульня “Вялікае падарожжа па Беларусі

 

5-9 клас

Кабінет №5

Савіцкая Н.В,  класны кіраўнік

5 кл.

СПАРТЫЎНА-МАСАВАЯ

І ФІЗКУЛЬТУРНА-АЗДАРАЎЛЕНЧАЯ РАБОТА

 

11.00

“Спартыўны квэст”

1-9 клас

 

спартыўная пляцоўка

Адамовіч Г.Ф., настаўнік фізічнай культуры і здароўя

Савіцкая Н.В,  класны кіраўнік

5 кл.

13.00-

17.00

Аб’яднанне па інтарэсах

“АФП.СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”  

1-5 клас

спартыўная пляцоўка

Адамовіч Г.Ф., педагог дадатковай адукацыі

ВУЧЭБНА-ПАЗНАВАЎЧАЯ ДЗЕЙНАСЦЬ

9.30

Падтрымліваючыя заняткі па рускай мове па тэме “ Прыметнік”

 

5 клас

кабінет №6

Жаўток Н.Г., настаўнік рускай мовы і літаратуры

 

свернуть

“ТЫ+Я = СПАРТЫЎНАЯ СЯМ’Я”

12.09.2020
развернуть

 

Час рабо

ты

Назва мерапрыемства, форма

Удзельнікі

Месца

правядзення

Адказны

 

СПАРТЫЎНА-МАСАВАЯ

І ФІЗКУЛЬТУРНА-АЗДАРАЎЛЕНЧАЯ РАБОТА

 

11.00

       Дзень здароўя

“ТЫ+Я = СПАРТЫЎНАЯ СЯМ’Я”

 

1-9 клас

 

 

спартыўная пляцоўка

Адамовіч Г.Ф., настаўнік фізічнай культуры і здароўя

Бібік Т.С,  класны кіраўнік

1 класа

13.00-

17.00

Аб’яднанне па інтарэсах

“АФП.СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”  

1-5 клас

спартыўная пляцоўка

Адамовіч Г.Ф., педагог дадатковай адукацыі

 ВУЧЭБНА-ПАЗНАВАЎЧАЯ ДЗЕЙНАСЦЬ

10.00

Падтрымліваючыя заняткі па нямецкай мове па тэме “Летні адпачынак”

 

5 клас

кабінет №6

Шыманка М.Ч., настаўнік нямецкай мовы

 

свернуть

“РОДНАЯ МОВА, ТЫ Ў СЭРЦЫ МАІМ ”

05.09.2020
развернуть

 

Час рабо

ты

Назва мерапрыемства, форма

Удзельнікі

Месца

правядзення

Адказныя

 

ГРАМАДЗЯНСКАЕ І ПАТРЫЯТЫЧНАЕ ВЫХАВАННЕ

ДЗЕНЬ БЕЛАРУСКАЙ КУЛЬТУРЫ

11.00

Віктарына

“РОДНАЯ МОВА, ТЫ Ў СЭРЦЫ МАІМ ”

5-9 клас

Кабінет №7

 

Жаўток Н.Г., класны кіраўнік

9 класа

СПАРТЫЎНА-МАСАВАЯ

І ФІЗКУЛЬТУРНА-АЗДАРАЎЛЕНЧАЯ РАБОТА

 13.00-

17.00

МІНШЧЫНА СПАРТЫЎНАЯ.

“Мы за здаровы лад жыцця”

Аб’яднанне па інтарэсах

“АФП.СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”  

5-9 клас

 

 

 

1-9 клас

Спартыўная зала

 

 

Спартыўная пляцоўка

Бібік Г.І., класны кіраўнік

7 класа

 

Адамовіч Г.Ф., педагог дадатковай адукацыі

ВУЧЭБНА-ПАЗНАВАЎЧАЯ ДЗЕЙНАСЦЬ 

10.00

Індывідуальныя заняткі

з вучнямі

 

 

Настаўнікі-прадметнікі

 

свернуть

СУБОТА У ШКОЛЕ

21.03.2020
развернуть

 

Час    работы

Назва мерапрыемства, форма

Удзельнікі

Месца

правядзення

Адказны

 

СПАРТЫЎНА-МАСАВАЯ

І ФІЗКУЛЬТУРНА-АЗДАРАЎЛЕНЧАЯ РАБОТА

16.00-18.00

 

 

Работа клуба

“ФАКЕЛ”

 

 

5-9

клас

Кабінет №9

Бібік Г.І., кіраўнік клуба

 

13.00-15.00

Аб’яднанне па інтарэсах

“АФП. СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”

1-4

клас

Спартыўная зала

Адамовіч Г.Ф., педагог дадатковай адукацыі

15.00-17.00

Аб’яднанне па інтарэсах

“АФП. СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”

5-9

клас

Спартыўная зала

Адамовіч Г.Ф., педагог дадатковай адукацыі

ВУЧЭБНА-ПАЗНАВАЎЧАЯ ДЗЕЙНАСЦЬ

10.00

Заняткі ў камп’ютарным класе

6-9 кл.

Кабінет №1

Савіцкач нас Н.В. настаўнік матэматыкі

09.00

Падтрымліваючы занятак  па хіміі  “Тыпы хімічных сувязей”

8 кл.

Кабінет

№ 6

Бібік П.А., настаўнік біялогіі, хіміі

10.00

Падтрымліваючы занятак  па хіміі  “Рашэнне задач на выхад прадукта ”

9 кл.

Кабінет

№ 7

Бібік П.А., настаўнік біялогіі, хіміі

 

свернуть

КАБ ЗДАРОВЫМ, ДРУЖНЫМ БЫЦЬ - ТРЭБА СПОРТ ЗАЎЖДЫ ЛЮБІЦЬ!

14.03.2020
развернуть

 

Час    работы

Назва мерапрыемства, форма

Удзельнікі

Месца

правядзення

Адказны

 

 СПАРТЫЎНА-МАСАВАЯ

І ФІЗКУЛЬТУРНА-АЗДАРАЎЛЕНЧАЯ РАБОТА

11.00

“КАБ ЗДАРОВЫМ, ДУЖЫМ БЫЦЬ,

ТРЭБА СПОРТ ЗАЎЖДЫ ЛЮБІЦЬ !”

 

1-9

клас

Спартыўная зала

Адамовіч Г.Ф.,   настаўнік фізічнай культуры і здароўя, Бібік Г.І., класны кіраўнік 9 класа

16.00-18.00

 

 

Работа клуба

“ФАКЕЛ”

5-9

клас

Кабінет №9

Бібік Г.І., кіраўнік клуба

 

13.00-15.00

Аб’яднанне па інтарэсах

“АФП. СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”

1-4

клас

Спартыўная зала

Адамовіч Г.Ф., педагог дадатковай адукацыі

15.00-17.00

Аб’яднанне па інтарэсах

“АФП. СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”

5-9

клас

Спартыўная зала

Адамовіч Г.Ф., педагог дадатковай адукацыі

ВУЧЭБНА-ПАЗНАВАЎЧАЯ ДЗЕЙНАСЦЬ

10.00

Заняткі ў камп’ютарным класе

1-9 кл.

Кабінет №1

Бібік Т.С., настаўнік пачатковых класаў

10.00

Падтрымліваючы занятак  па гісторыі Беларусі па тэме “Асноўныя напрамкі сацыяльна-эканамічнага развіцця”

9 кл.

Кабінет № 7

 Арлоўскі І.Ул., настаўнік гісторыі

 

свернуть

ДЛЯ ВАС, ЛЮБІМЫЯ!

развернуть

5

Час    работы

Назва мерапрыемства, форма

Удзельнікі

Месца

правядзення

Адказны

 

ГРАМАДЗЯНСКАЕ І

ПАТРЫЯТЫЧНАЕ ВЫХАВАННЕ

9.00

Работа камп’ютарнага класа

1-9 кл.

 

Германовіч І.І., класны кіраўнік 3 класа

 

11.00

Свята, прысвечанае міжнароднаму Дню жанчын

 “ДЛЯ ВАС ЛЮБІМЫЯ!”

 

1-9 кл.

 

Актавая зала

 

Бібік Т.С., класны кіраўнік 4 класа

СПАРТЫЎНА-МАСАВАЯ

І ФІЗКУЛЬТУРНА-АЗДАРАЎЛЕНЧАЯ РАБОТА

16.00-18.00

 

 

Работа клуба

“ФАКЕЛ”

 

5-9

клас

Кабінет

№9

Бібік Г.І., кіраўнік клуба

 

13.00-15.00

Аб’яднанне па інтарэсах

“АФП. СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”

1-4

клас

Спартыўная зала

Адамовіч Г.Ф., педагог дадатковай адукацыі

15.00-17.00

Аб’яднанне па інтарэсах

“АФП. СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”

5-9

клас

Спартыўная зала

Адамовіч Г.Ф., педагог дадатковай адукацыі

 

свернуть

"СПОРТ ЛЮБІЦЬ ЗДАРОВЫМ БЫЦЬ!"

29.02.2020
развернуть

1

Час    работы

Назва мерапрыемства, форма

Удзельнікі

Месца

правядзення

Адказны

 

ГРАМАДЗЯНСКАЕ І

ПАТРЫЯТЫЧНАЕ ВЫХАВАННЕ

 

11.00

Падрыхтоўка да свята, прысвечанага міжнароднаму жаночаму Дню

 

1-9 кл.

 

Актавая зала

 

Бібік Т.С., класны кіраўнік 4 класа

СПАРТЫЎНА-МАСАВАЯ

І ФІЗКУЛЬТУРНА-АЗДАРАЎЛЕНЧАЯ РАБОТА

 

Спартыўны конкурс “Спорт любіць – здаровым быць”

3-9 клас

Спартыўная зала

Адамовіч Г.Ф., настаўнік фізічнай культуры і здароўя

16.00-18.00

 

 

Работа клуба

“ФАКЕЛ”

 

5-9

клас

Кабінет

№9

Бібік Г.І., кіраўнік клуба

 

13.00-15.00

Аб’яднанне па інтарэсах

“АФП. СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”

1-4

клас

Спартыўная зала

Адамовіч Г.Ф., педагог дадатковай адукацыі

15.00-17.00

Аб’яднанне па інтарэсах

“АФП. СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”

5-9

клас

Спартыўная зала

Адамовіч Г.Ф., педагог дадатковай адукацыі

ВУЧЭБНА-ПАЗНАВАЎЧАЯ ДЗЕЙНАСЦЬ

9.00

Падтрымліваючы занятак па хіміі па тэме “Хімічная сувязь”

8 кл.

Кабінет

№ 6

Бібік П.А.,  настаўнік хіміі

9.00 -

10.00

Заняткі ў камп’ютарным класе

1-9 кл.

Кабінет

№1

Бібік Г.І.,  

класны кіраўнік

9 класа

10.00

Падтрымліваючы занятак па біялогіі па тэме “Першая дапамога пры кравацёках”

9 кл.

Кабінет

№ 7

 Бібік П.А.,  настаўнік хіміі

 

свернуть

"МАЛЬЧИКИ МОГУТ ВСЁ!"

22.02.2020
развернуть

633

22 лютага  2020 года

Час    работы

Назва мерапрыемства, форма

Удзельнікі

Месца

правядзення

Адказны

 

ГРАМАДЗЯНСКАЕ І

ПАТРЫЯТЫЧНАЕ ВЫХАВАННЕ

 

10.00

 

Конкурсная  праграма

«ХЛОПЧЫКІ  МОГУЦЬ УСЁ!»

 

 

1-9 кл.

 

Спартыўная зала

 

Звярко А.А., класны кіраўнік 1 класа

 СПАРТЫЎНА-МАСАВАЯ

І ФІЗКУЛЬТУРНА-АЗДАРАЎЛЕНЧАЯ РАБОТА

16.00-18.00

 

 

Работа клуба

“ФАКЕЛ”

 

 

5-9

клас

Кабінет №9

Бібік Г.І., кіраўнік клуба

 

13.00-15.00

Аб’яднанне па інтарэсах

“АФП. СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”

1-4

клас

Спартыўная зала

Адамовіч Г.Ф., педагог дадатковай адукацыі

15.00-17.00

Аб’яднанне па інтарэсах

“АФП. СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”

5-9

клас

Спартыўная зала

Адамовіч Г.Ф., педагог дадатковай адукацыі

ВУЧЭБНА-ПАЗНАВАЎЧАЯ ДЗЕЙНАСЦЬ 

9.00

Падтрымліваючы занятак па хіміі па тэме “Рашэнне хімічных задач”

8 кл.

Кабінет № 6

Бібік П.А.,  настаўнік хіміі

10.00

Заняткі ў камп’ютарным класе

1-9 кл.

Кабінет №1

Германовіч І.І., настаўнік пачатковых класаў

10.00

Падтрымліваючы занятак хіміі па тэме

“ Рашэнне задач па тэме “Неметалы””

9 кл.

Кабінет № 7

 Бібік П.А.,  настаўнік хіміі

 

свернуть

"У КРАІНЕ КРАСАЧНЫХ ГЕРОЯЎ"

15.02.2020
развернуть

SD

15 лютага  2020 года

Час    работы

Назва мерапрыемства, форма

Удзельнікі

Месца

правядзення

Адказны

 

ГРАМАДЗЯНСКАЕ І

ПАТРЫЯТЫЧНАЕ ВЫХАВАННЕ

 

10.00

 

ГУЛЬНЯ ПА СТАНЦЫЯХ

“У КРАІНЕ КАЗАЧНЫХ ГЕРОЯЎ

 

 

1-6 кл.

 

Кабінет

 № 2

 

Бібік Т.С., класны кіраўнік 4 класа

 

11.00

СУСТРЭЧА З ВОІНАМ-ІНТЭРНАЦЫЯНАЛІСТАМ

ЯНОВІЧАМ В.І.

“УСПАМІН АБ ДНЯХ ВАЕННЫХ…”

 

 

 

 

8,9 кл.

Кабінет

 № 6

Бібік Г.І., класны кіраўнік 9 класа

СПАРТЫЎНА-МАСАВАЯ

І ФІЗКУЛЬТУРНА-АЗДАРАЎЛЕНЧАЯ РАБОТА

16.00-18.00

 

 

Работа клуба

“ФАКЕЛ”

 

 

5-9

клас

Кабінет №9

Бібік Г.І., кіраўнік клуба

 

13.00-15.00

Аб’яднанне па інтарэсах

“АФП. СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”

1-4

клас

Спартыўная зала

Адамовіч Г.Ф., педагог дадатковай адукацыі

15.00-17.00

Аб’яднанне па інтарэсах

“АФП. СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”

5-9

клас

Спартыўная зала

Адамовіч Г.Ф., педагог дадатковай адукацыі

ВУЧЭБНА-ПАЗНАВАЎЧАЯ ДЗЕЙНАСЦЬ

9.00

Падтрымліваючы занятак па хіміі па тэме “Перыядычнасць змянення ўласцівасцей атамаў хімічных элементаў (аксідаў, гідрааксідаў)”

8 кл.

Кабінет № 6

Бібік П.А.,  настаўнік хіміі

10.00

Заняткі ў камп’ютарным класе

1-9 кл.

Кабінет №1

Бібік Т.С., настаўнік пачатковых класаў

10.00

Падтрымліваючы занятак хіміі па тэме

“ Рашэнне задач па тэме “Неметалы””

9 кл.

Кабінет № 7

 Бібік П.А.,  настаўнік хіміі

 

свернуть

"ДАРОГІ, ЯКІЯ МЫ ВЫБІРАЕМ"

08.02.2020
развернуть

08,02

8 лютага  2020 года

Час    работы

Назва мерапрыемства, форма

Удзельнікі

Месца

правядзення

Адказны

 

ПРАФАРЫЕНТАЦЫЯ І

 ПРАЦОЎНАЕ ВЫХАВАННЕ

11.00

 

ДАРОГІ, ЯКІЯ МЫ ВЫБІРАЕМ”

 

5-9 кл.

Кабінет

 № 6

Жаўток Наталля Генадзьеўна, класны кіраўнік

8 класа

СПАРТЫЎНА-МАСАВАЯ

І ФІЗКУЛЬТУРНА-АЗДАРАЎЛЕНЧАЯ РАБОТА

16.00-18.00

 

Работа клуба

“ФАКЕЛ”

5-9 клас

Кабінет №9

Бібік Г.І., кіраўнік клуба

 

13.00-15.00

Аб’яднанне па інтарэсах

“АФП. СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”

 

 

 

 

1-4

клас

Спартыўная зала

Адамовіч Г.Ф., педагог дадатковай адукацыі

15.00-17.00

Аб’яднанне па інтарэсах

“АФП. СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”

5-9

клас

Спартыўная зала

Адамовіч Г.Ф., педагог дадатковай адукацыі

ВУЧЭБНА-ПАЗНАВАЎЧАЯ ДЗЕЙНАСЦЬ

10.00

Падтрымліваючы занятак па матэматыцы па тэме  “Плошча многавугольнікаў”

8 кл.

Кабінет № 6

Савіцкая Н.В.,  настаўнік матэматыкі

10.00

Заняткі ў камп’ютарным класе

1-9 кл.

Кабінет №1

Германовіч І.І., настаўнік пачатковых класаў

10.00

Падтрымліваючы занятак па  рускай мове па тэме “Рекомендации по созданию отзыва о художественном произведении

9 кл.

Кабінет № 7

Жаўток Н.Г., настаўнік беларускай мовы і літаратуры

 

свернуть

"СВАВОЛЬСТВА, ПРАВАПАРУШЭННІ, ЗЛАЧЫНСТВА: ДЗЕ МЯЖА?"

01.02.2020
развернуть

01,01 

1 лютага  2020 года

Час    работы

Назва мерапрыемства, форма

Удзельнікі

Месца

правядзення

Адказны

 

ПРАФІЛАКТЫКА СУПРАЦЬПРАЎНЫХ ПАВОДЗІН, ПРАВАВОЕ ВЫХАВАННЕ

11.00

Дзелавая гульня.

«Свавольства. Правапарушэнне. Злачынства.

У чым розніца»

5-9 кл.

Кабінет

 № 7

Арлоўскі І.Ул., класны кіраўнік 6 класа

СПАРТЫЎНА-МАСАВАЯ

І ФІЗКУЛЬТУРНА-АЗДАРАЎЛЕНЧАЯ РАБОТА

16.00-18.00

 

Работа клуба

“ФАКЕЛ”

5-9

клас

Кабінет №9

Бібік Г.І., кіраўнік клуба

 

13.00-15.00

Аб’яднанне па інтарэсах

“АФП. СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”

 

1-4

клас

Спартыўная зала

Адамовіч Г.Ф., педагог дадатковай адукацыі

15.00-17.00

Аб’яднанне па інтарэсах

“АФП. СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”

5-9

клас

Спартыўная зала

Адамовіч Г.Ф., педагог дадатковай адукацыі

ВУЧЭБНА-ПАЗНАВАЎЧАЯ ДЗЕЙНАСЦЬ

9.00

Падтрымліваючы занятак па беларускай мове па тэме “Аднародныя члены сказа”

8 кл.

Кабінет № 6

Бібік Г.І., настаўнік беларускай мовы і літаратуры

10.00

Заняткі ў камп’ютарным класе

1-9 кл.

Кабінет №1

Бібік Т.С. настаўнік пачатковых класаў

10.00

Падтрымліваючы занятак па беларускай мове па тэме “Бяззлучнікавы складаны сказ”

9 кл.

Кабінет № 7

Бібік Г.І., настаўнік беларускай мовы і літаратуры

 

свернуть

ВЯСЁЛЫЯ СТАРТЫ

25.01.2020
развернуть

25,01

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25 студзеня 2020 года 

Час    работы

Назва мерапрыемства, форма

Удзельнікі

Месца

правядзення

Адказны

 

СПАРТЫЎНА-МАСАВАЯ

І ФІЗКУЛЬТУРНА-АЗДАРАЎЛЕНЧАЯ РАБОТА

11.00

Спартыўнае  мерапрыемства

“Спартыўныя эстафеты “Вясёлыя старты”

1-9 клас

Спартыўная

пляцоўка

Адамовіч Г.Ф., настаўнік фізічнай культуры і здароўя,

Савіцкая Н.В.,

 класны кіраўнік

5 класа

16.00-18.00

Работа клуба

“ФАКЕЛ”

5-9 клас

Кабінет №9

Бібік Г.І., кіраўнік клуба

 

13.00-15.00

Аб’яднанне па інтарэсах

“АФП. СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”

 

1-4 клас

Спартыўная зала

Адамовіч Г.Ф., педагог дадатковай адукацыі

15.00-17.00

Аб’яднанне па інтарэсах

“АФП. СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”

5-9 клас

Спартыўная зала

Адамовіч Г.Ф., педагог дадатковай адукацыі

ВУЧЭБНА-ПАЗНАВАЎЧАЯ ДЗЕЙНАСЦЬ

10.00

Заняткі ў камп’ютарным класе

 

Кабінет №1

Германовіч І.І., настаўнік пачатковых класаў

9.00

Падтрымліваючы занятак па хіміі

“Сем’і шчолачных металаў і галагенаў” 

8 клас

Кабінет № 7

Бібік П.А.,

настаўнік хіміі

10.00

Падтрымліваючы занятак па хіміі

“Нітраты” 

9 клас

Кабінет № 6

Бібік П.А.,

настаўнік хіміі

9.00

Падтрымліваючы занятак па матэматыцы

 “Дробава- рацыянальныя ўраўненні”

9 клас

Кабінет № 7

Савіцкая Н.В.,

настаўнік матэматыкі

10.00

Падтрымліваючы занятак па матэматыцы

“Плошча трапецыі”

8 клас

Кабінет № 6

Савіцкая Н.В.,

настаўнік матэматыкі

 

свернуть

"О, СПОРТ! ТЫ - ЖЫЦЦЁ!

18.01.2020
развернуть

18,01

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18 студзеня 2020 года 

Час    работы

Назва мерапрыемства, форма

Удзельнікі

Месца

правядзення

Адказны

 

 СПАРТЫЎНА-МАСАВАЯ

І ФІЗКУЛЬТУРНА-АЗДАРАЎЛЕНЧАЯ РАБОТА 

11.00

Спартыўнае  мерапрыемства

“О, СПОРТ! ТЫ – ЖЫЦЦЁ!”

1-9 клас

Спартыўная

пляцоўка

Адамовіч Г.Ф., настаўнік фізічнай культуры і здароўя,

Бібік Г.І.,

 класны кіраўнік

9 класа

16.00-18.00

 

Работа клуба

“ФАКЕЛ”

5-9 клас

Кабінет №9

Бібік Г.І., кіраўнік клуба

 

13.00-15.00

Аб’яднанне па інтарэсах

“АФП. СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ” 

1-4 клас

Спартыўная зала

Адамовіч Г.Ф., педагог дадатковай адукацыі

15.00-17.00

Аб’яднанне па інтарэсах

“АФП. СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”

5-9  клас

Спартыўная зала

Адамовіч Г.Ф., педагог дадатковай адукацыі

ВУЧЭБНА-ПАЗНАВАЎЧАЯ ДЗЕЙНАСЦЬ 

10.00

Заняткі ў камп’ютарным класе

 

Кабінет №1

Бібік Т.С., настаўнік пачатковых класаў

10.00

Падтрымліваючы занятак па геаграфіі

 Абагульняючае паўтарэнне  “Насельніцтва і яго гаспадарчая дзейнасць”

8 клас

Кабінет №6

Арлоўскі І.Ул., настаўнік геаграфіі

 

свернуть

"НАВАГОДНЯЯ КАЗКА"

21.12.2019
развернуть

 21снежня 2019 года

Час    работы

Назва мерапрыемства, форма

Удзельнікі

Месца

правядзення

Адказны

 

 ФАРМІРАВАННЕ НАВЫКАЎ ЗДАРОВАГА ЛАДУ ЖЫЦЦЯ

16.00-18.00

Работа клуба

“ФАКЕЛ”

5-9 клас

Кабінет №9

Бібік Г.І., кіраўнік клуба

 

 ЭСТЭТЫЧНАЕ ВЫХАВАННЕ

12.00

Навагодняе мерапрыемства

“Навагодняя казка”

 1-9 клас

 

Спартыўная зала

Германовіч І І., класны кіраўнік 3 класа,

Савіцкая Н.В., класны  кіраўнік 5 класа

СПАРТЫЎНА-МАСАВАЯ

І ФІЗКУЛЬТУРНА-АЗДАРАЎЛЕНЧАЯ РАБОТА

10.00

Навагодні шашачны турнір

“Каралеўства шашак”

 

1-9

клас

Фае ІІ паверха

Адамовіч Г.Ф., настаўнік фізічнай культуры і здароўя,

Савіцкая Н.В., класны кіраўнік 5 класа

13.00-15.00

Аб’яднанне па інтарэсах “АФП. СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”  

1-4 кл.

5-9 кл.

Спартыўная  зала

Адамовіч Г.Ф., педагог

дадатковай

адукацыі 

15.00-17.00

Аб’яднанне па інтарэсах “АФП. СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”  

5-9 кл.

Спартыўная  зала

Адамовіч Г.Ф., педагог

дадатковай

адукацыі 

 

свернуть

СА СПОРТАМ СЯБРУЕМ

14.12.2019
развернуть

14,12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14 снежня 2019 года 

Час    работы

Назва мерапрыемства, форма

Удзельнікі

Месца

правядзення

Адказны

 

ФАРМІРАВАННЕ НАВЫКАЎ ЗДАРОВАГА ЛАДУ ЖЫЦЦЯ

16.00-18.00

Работа клуба

“ФАКЕЛ”

5-9 клас

Кабінет №9

Бібік Г.І., кіраўнік клуба

 

ЭСТЭТЫЧНАЕ ВЫХАВАННЕ

10.00

 Майстэрня Дзеда Мароза.  Акцыя

“УПРЫГОЖЫМ ШКОЛУ”

 1-9 клас

Кабінет №9

Бібік Г.І., класны  кіраўнік 9 класа

ВУЧЭБНА- ПАЗНАВАЛЬНАЯ ДЗЕЙНАСЦЬ

09.00

Дадатковыя заняткі па хіміі “Рашэнне задач па раздзеле “Неметалы”

8 клас

Кабінет

№ 5

Бібік П.А.,

настаўнік хіміі

10.00

Дадатковыя заняткі па хіміі “Рашэнне задач па раздзеле “Асноўныя класы неарганічных злучэнняў”

9 клас

Кабінет

№ 5

Бібік П.А.,

настаўнік хіміі

 СПАРТЫЎНА-МАСАВАЯ

І ФІЗКУЛЬТУРНА-АЗДАРАЎЛЕНЧАЯ РАБОТА

11.00

Спартыўнае  мерапрыемства

“СА СПОРТАМ СЯБРУЕМ”

1-9

клас

Спартыўная

пляцоўка

Адамовіч Г.Ф., настаўнік фізічнай культуры і здароўя,

Бібік Т.С.,

 класны кіраўнік

4 класа

13.00-15.00

Аб’яднанне па інтарэсах “АФП. СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”  

1-4 кл.

5-9 кл.

Спартыўная  зала

Адамовіч Г.Ф., педагог

дадатковай

адукацыі 

15.00-17.00

Аб’яднанне па інтарэсах “АФП. СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”  

5-9 кл.

Спартыўная  зала

Адамовіч Г.Ф., педагог

дадатковай

адукацыі 

 

свернуть

АКЦЫЯ "УПРЫГОЖЫМ ШКОЛУ"

07.12.2019
развернуть

07,12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

07 снежня 2019 года 

Час работы

Назва мерапрыемства, форма

Удзельнікі

Месца

правядзення

Адказны

 

 ПРАВАВОЕ ВЫХАВАННЕ

11.00

Падарожжа па дзіцячым прававым сайце

1-4 клас

Кабінет №1

Звярко А.А,

кл.кір. 1 кл.

 

ФАРМІРАВАННЕ НАВЫКАЎ ЗДАРОВАГА ЛАДУ ЖЫЦЦЯ

 

16.00-18.00

 

Работа клуба

“ФАКЕЛ”

5-9 клас

Кабінет №7

Бібік Г.І., кіраўнік клуба

ЭСТЭТЫЧНАЕ ВЫХАВАННЕ

10.00

Майстэрня Дзеда Мароза.

Акцыя

“УПРЫГОЖЫМ ШКОЛУ”

1-9 клас

 

Кабінет №7, бібліятэка

Савіцкая Н.В. настаўнік матэматыкі

 СПАРТЫЎНА-МАСАВАЯ

І ФІЗКУЛЬТУРНА-АЗДАРАЎЛЕНЧАЯ РАБОТА

10.00

Вясёлыя эстафеты

“Насустрач зіме”

1-4 кл.

5-9 кл.

Спартыўная  зала

Адамовіч Г.Ф.,

настаўнік фізічнай культуры і здароўя

13.00-15.00

Аб’яднанне па інтарэсах “АФП. СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”

1-4 кл.

5-9 кл.

Спартыўная  зала

Адамовіч Г.Ф., педагог

дадатковай

адукацыі

15.00-17.00

Аб’яднанне па інтарэсах “АФП. СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”

5-9 кл.

Спартыўная  зала

Адамовіч Г.Ф., педагог

дадатковай

адукацыі

 

свернуть

"У СВЕЦЕ ПРАФЕСІЙ"

30.11.2019
развернуть

30,11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

30 лістапада 2019 года 

Час работы

Назва мерапрыемства, форма

Удзельнікі

Месца

правядзення

Адказны

 

ПРАФЕСІЙНАЕ ВЫХАВАННЕ І ПРАФАРЫЕНТАЦЫЯ

11.00

Мерапрыемства

“У КРАІНЕ ПРАФЕСІЙ”

5-9 клас

 

Арлоўскі І.Ул., кл.кір. 6 кл.

 

ФАРМІРАВАННЕ НАВЫКАЎ ЗДАРОВАГА ЛАДУ ЖЫЦЦЯ 

16.00-18.00

 

Работа клуба

“ФАКЕЛ”

 

5-9 клас

Кабінет №7

Бібік Г.І., кіраўнік клуба

 

ЭСТЭТЫЧНАЕ ВЫХАВАННЕ

10.00

 Майстэрня Дзеда Мароза.

Акцыя

“УПРЫГОЖЫМ ШКОЛУ”

 1-9 клас

 

 Кабінет №7, бібліятэка

 Бібік Г.І., кл. кір. 9,

Жыдовіч С.А., настаўнік рускай мовы і літаратуры

 СПАРТЫЎНА-МАСАВАЯ

І ФІЗКУЛЬТУРНА-АЗДАРАЎЛЕНЧАЯ РАБОТА

 10.00

Турнір па настольнаму тэнісу

“ЗАЛАТАЯ РАКЕТКА” 

1-4 кл.

5-9 кл.

Спартыўная  зала

Адамовіч Г.Ф.,

настаўнік фізічнай культуры і здароўя

13.00-17.00

Аб’яднанне па інтарэсах “АФП. СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”  

1-4 кл.

5-9 кл.

 

Спартыўная  зала

Адамовіч Г.Ф., педагог

дадатковай

адукацыі  

ВУЧЭБНА-ПАЗНАВАЎЧАЯ ДЗЕЙНАСЦЬ

12.00

Падтрымліваючыя заняткі па хіміі

“Рашэнне задач”

9 кл.

Кабінет №6

Бібік П.А., настаўнік хіміі

12.00

Падтрымліваючыя заняткі па беларускай мове “Дапасаваныя і недапасаваныя азначэнні”

8 кл.

Кабінет №5

Бібік Г.І., настаўнік беларускай мовы і літаратуры

 

свернуть

ДЗЕНЬ БЕЛАРУСКАЙ МОВЫ

23.11.2019
развернуть

23,11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23 лістапада 2019 года 

Час работы

Назва мерапрыемства, форма

Удзельнікі

Месца

правядзення

Адказны

 

ДЗЕНЬ БЕЛАРУСКАЙ МОВЫ

11.00

  Гульня-віктарына

БАГАТА ТЫ, РОДНАЯ МОВА!

5-9 клас

Кабінет № 4

Жаўток Н.Г.,

кл.кір. 8 кл.

  

ФАРМІРАВАННЕ НАВЫКАЎ ЗДАРОВАГА ЛАДУ ЖЫЦЦЯ

16.00-18.00

 

Работа клуба

“ФАКЕЛ”

 

5-9 клас

Кабінет №7

Бібік Г.І., кіраўнік клуба

 

ПРАВАВОЕ ВЫХАВАННЕ

10.00

ПАДАРОЖЖА ПА ДЗІЦЯЧЫМ ПРАВАВЫМ САЙЦЕ

1,3

класы

 

Кабінет №1

Германовіч І.Г.

кл.кір.3 кл.

ВУЧЭБНА-ПАЗНАВАЧАЯ ДЗЕЙНАСЦЬ

12.00-13.00

Падтрымліваючыя заняткі па матэматыцы

“Рашэнне складаных задач”

 4 клас

Кабінет №2

 

Бібік Т.С.,

настаўнік пачатковых

 класаў

СПАРТЫЎНА-МАСАВАЯ

І ФІЗКУЛЬТУРНА-АЗДАРАЎЛЕНЧАЯ РАБОТА

 12.00-

13.00

Шахматны турнір

“БЕЛАЯ ЛАДДЗЯ”   

5-9

Кабінет №7

Савіцкая Н.В.,

 кл.кір. 5 кл.  

 

свернуть

ШКОДНЫМ ЗВЫЧКАМ - НЕ!

16.11.2019
развернуть

16,11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16 лістапада 2019 года 

Час работы

Назва мерапрыемства, форма

Удзельнікі

Месца

правядзення

Адказны

 

ПРАЦОЎНАЕ ВЫХАВАННЕ

10.00

АКЦЫЯ

“Чысты школьны школьны”

5-9 кл.

Школьны

двор

Бібік Г.І., кл.кір. 9 кл.

 ФАРМІРАВАННЕ НАВЫКАЎ ЗДАРОВАГА ЛАДУ ЖЫЦЦЯ

16.00-18.00

РАБОТА КЛУБА

“ФАКЕЛ”

 

Кабінет №7

Бібік Г.І., кіраўнік клуба

 

ВУЧЭБНА-ПАЗНАВАЎЧАЯ ДЗЕЙНАСЦЬ

10.00

Заняткі ў камп’ютарным класе

 

Кабінет №1

Германовіч І.Г.,

 кл кір.3 класа

 

11.00

Дадатковыя заняткі

па гісторыі Беларусі    “Германскі акупацыйны рэжым на тэрыторыі Беларусі” 

 

9 кл.

Кабінет №7

Арлоўскі І.Ул., настаўнік гісторыі

 

12.00

Дадатковыя заняткі

па геаграфіі па тэме “Геаграфія жывёлагадоўлі”

 

 

8 кл.

Кабінет № 7

 Арлоўскі І.Ул., настаўнік геаграфіі

СПАРТЫЎНА-МАСАВАЯ

І ФІЗКУЛЬТУРНА-АЗДАРАЎЛЕНЧАЯ РАБОТА

11.00

 

 

 Тэнісны  турнір

“ЗАЛАТАЯ РАКЕТКА”

 

5-9 клас

спартыўны зал 

Адамовіч Г.Ф., настаўнік фізічнай культуры і здароўя

 13.00-

15.00

Аб’яднанне па інтарэсах

“АФП. СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”  

1-4 клас

 спартыўная пляцоўка

Адамовіч Г.Ф., педагог

 дашкольнай адукацыі

15.00-

17.00

Аб’яднанне па інтарэсах

“АФП. СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”  

5-9 клас

 спартыўная пляцоўка

Адамовіч Г.Ф., педагог

 дашкольнай адукацыі

ЭСТЭТЫЧНАЕ ВЫХАВАННЕ

11.00

Падрыхтоўка канцэрта “Беларусь сінявокая”

1-9 кл.

Каб. №5

Савіцкая Н.В.,

 кл.кір. 5 кл.

Германовіч І.Г.

кл.кір.3 кл.

 

свернуть

"ПАДАРОЖЖА Ў КРАІНУ АЛІМПІЯ"

26.10.2019
развернуть

25,10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

26 кастрычніка 2019 года 

Час работы

Назва мерапрыемства, форма

Удзельнікі

Месца

правядзення

Адказны

 

 

ВУЧЭБНА-ПАЗНАВАЎЧАЯ ДЗЕЙНАСЦЬ

 

 

10.00

 

Дадатковыя заняткі

па фізіцы “Рашэнне задач па тэме “Раўнапераменны прамалінейны рух” 

 

9 кл.

 

Кабінет №7

Савіцкая Н.В., настаўнік матэматыкі і фізікі

 

 

12.00

 

Дадатковыя заняткі

па матэматыцы па тэме “Лікавыя прамежкі”

 

8 кл.

 

Кабінет № 7

Савіцкая Н.В., настаўнік матэматыкі і фізікі

 

 СПАРТЫЎНА-МАСАВАЯ

І ФІЗКУЛЬТУРНА-АЗДАРАЎЛЕНЧАЯ РАБОТА

 

11.00

 

 

 

11.00

 Спартыўнае  мерапрыемства

“ПАДАРОЖЖА Ў КРАІНУ АЛІМПІЯ ”

Тэнісны  турнір

“ЗАЛАТАЯ РАКЕТКА”

1-5 клас

 

 

7-9 клас

спартыўная пляцоўка

Германовіч І.І., класны кіраўнік

 3 класа

 

Адамовіч Г.Ф., настаўнік фізічнай культуры і здароўя

 

 

 13.00-

15.00

Аб’яднанне па інтарэсах

“АФП. СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”  

1-4 клас

 спартыўная пляцоўка

Адамовіч Г.Ф., педагог

 дашкольнай адукацыі

 

15.00-

17.00

Аб’яднанне па інтарэсах

“АФП. СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”  

5-9 клас

 спартыўная пляцоўка

Адамовіч Г.Ф., педагог

 дашкольнай адукацыі

 

 ПРАЦОЎНАЕ ВЫХАВАННЕ

 

 

10.00

Акцыя

УТУЛЬНЫ ШКОЛЬНЫ ДВОР”

 

5-8 клас

школьны двор

Жаўток Н.Г.,

кл.кіраўнік 8 класа

 

 ФАРМІРАВАННЕ НАВЫКАЎ ЗДАРОВАГА ЛАДУ ЖЫЦЦЯ 

 

16.00-18.00

Работа клуба

“ФАКЕЛ”

 

Кабінет №7

Бібік Г.І., класны кіраўнік 9 класа

 

 

 

свернуть

"СЯБРУЙ СА СПОРТАМ, БУДЗЬ ЗДАРОВЫМ! "

19.10.2019
развернуть

19,10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19 кастрычніка 2019 года 

Час работы

Назва мерапрыемства, форма

Удзельнікі

Месца

правядзення

Адказны

 

 

ВУЧЭБНА-ПАЗНАВАЎЧАЯ ДЗЕЙНАСЦЬ

 

9.00

Дадатковыя заняткі

па беларускай мове па тэме “Парадак слоў у сказе”

8 кл.

Кабінет № 7

Бібік Г.І., настаўнік беларускай мовы і літаратуры

 

10.00

Дадатковыя заняткі

па беларускай мове па тэме “Знакі прыпынку ў складаназлучаных сказах” 

9 кл.

Кабінет №7

Бібік Г.І., настаўнік беларускай мовы і літаратуры

 

ФІЗКУЛЬТУРНА-МАСАВАЯ І АЗДАРАЎЛЕНЧАЯ РАБОТА

 

ДЗЕНЬ ЗДАРОЎЯ

 

11.00

 Спартыўнае  мерапрыемства

“СЯБРУЙ СА СПОРТАМ, ЗДАРОВЫМ БУДЗЬ!”

1-4 клас

5-9 клас

спартыўная пляцоўка

Адамовіч Г.Ф., настаўнік фізічнай культуры і здароўя,

Германовіч І.І., класны кіраўнік

 3 класа

 

 13.00-

15.00

Аб’яднанне па інтарэсах

“АФП. СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”  

1-4 клас

 спартыўная пляцоўка

Адамовіч Г.Ф., педагог

 дашкольнай адукацыі

 

15.00-

17.00

Аб’яднанне па інтарэсах

“АФП. СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”  

5-9 клас

 спартыўная пляцоўка

Адамовіч Г.Ф., педагог

 дашкольнай адукацыі

 

 ПРАЦОЎНАЕ ВЫХАВАННЕ

 

 10.00

 

Акцыя

КЛЯНОВЫ ЛІСТОК”

 

5-9 клас

дэндрапарк

Арлоўскі І.УЛ.

 

ФАРМІРАВАННЕ НАВЫКАЎ ЗДАРОВАГА ЛАДУ ЖЫЦЦЯ 

 

 16.00-18.00

 

Работа клуба

 “ФАКЕЛ”

 

 

Кабінет №7

 

Бібік Г.І., класны кіраўнік 9 класа

 

 

 

свернуть

АДЗІНАЯ МАЯ...

12.10.2019
развернуть

12,10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12 кастрычніка 2019 года

Час работы

Назва мерапрыемства, форма

Удзельнікі

Месца

правядзення

Адказны

 

 

ГРАМАДЗЯНСКАЕ І ПАТРЫЯТЫЧНАЕ ВЫХАВАННЕ

 

10.00

Свята, прысвечанае Дню маці

“Адзіная мая…” 

1-9 клас

актавая зала

 

Бібік Т.С., класны кіраўнік 4 класа

 

 

 

12.00

Акцыя

“Упрыгожым дрэвамі Міншчыну”

5-9 клас

 

Класныя кіраўнікі

5-9 класаў

 

ФІЗКУЛЬТУРНА-МАСАВАЯ І АЗДАРАЎЛЕНЧАЯ РАБОТА

 

 13.00-

15.00

Аб’яднанне па інтарэсах

“АФП.СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”  

1-4 клас

 спартыўная пляцоўка

Адамовіч Г.Ф., педагог

 дашкольнай адукацыі

 

15.00-

17.00

Аб’яднанне па інтарэсах

“АФП.СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”  

5-9 клас

 спартыўная пляцоўка

Адамовіч Г.Ф., педагог

 дашкольнай адукацыі

 

 

 

ФАРМІРАВАННЕ НАВЫКАЎ ЗДАРОВАГА ЛАДУ ЖЫЦЦЯ

 

16.00-18.00

Работа клуба

 “ФАКЕЛ”

 

Кабінет №

Бібік Г.І., класны кіраўнік 9 класа

 

 

 

свернуть

ГЭТА ГАНАРОВАЕ ЗВАННЕ...

05.10.2019
развернуть

05,10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5 кастрычніка 2019 года

Час работы

Назва мерапрыемства, форма

Удзельнікі

Месца

правядзення

Адказны

 

 

ГРАМАДЗЯНСКАЕ І ПАТРЫЯТЫЧНАЕ ВЫХАВАННЕ

 

ДЗЕНЬ НАСТАЎНІКА

 

10.00

Святочнае мерапрыемства

“ГЭТА ГАНАРОВАЕ ЗВАННЕ” 

1-9 клас

актавая зала

 

Бібік Г.І., класны кіраўнік 9 класа

 

 

 

12.00

Акцыя

“ВІНШУЕМ”

5-9 клас

 

Класныя кіраўнікі

5-9 класаў

 

ФІЗКУЛЬТУРНА-МАСАВАЯ І ЗДАРАЎЛЕНЧАЯ РАБОТА

 

 13.00-

15.00

Аб’яднанне па інтарэсах

“АФП.СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”  

1-4 клас

 спартыўная пляцоўка

Адамовіч Г.Ф., педагог

 дашкольнай адукацыі

 

15.00-

17.00

Аб’яднанне па інтарэсах

“АФП.СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”  

5-9 клас

 спартыўная пляцоўка

Адамовіч Г.Ф., педагог

 дашкольнай адукацыі

 

 

 

ФАРМІРАВАННЕ НАВЫКАЎ ЗДАРОВАГА ЛАДУ ЖЫЦЦЯ

 

16.00-19.00

Работа клуба

 “ФАКЕЛ”

 

Кабінет №

Бібік Г.І., класны кіраўнік 9 класа

 

 

 

свернуть

ЧЫСТЫ ШКОЛЬНЫ ДВОР

28.09.2019
развернуть

28,09

28 верасня 2019 года 

Час работы

Назва мерапрыемства, форма

Удзельнікі

Месца

правядзення

Адказны

 

ПРАЦОЎНАЕ ВЫХАВАННЕ І ПРАФАРЫЕНТАЦЫЯ

10.00

Працоўная акцыя

“ЧЫСТЫ ШКОЛЬНЫ ДВОР”

5-9 клас

Школьны двор

Савіцкая Н.В., класны кіраўнік 6 класа

ФІЗКУЛЬТУРНА-МАСАВАЯ

І АЗДАРАЎЛЕНЧАЯ РАБОТА

11.00

Лёгкаатлетычны крос

“ЗАЛАТАЯ ВОСЕНЬ”

1-4 кл.

5-7 кл.

8-9 кл.

Спартыўная пляцоўка

Адамовіч Г.Ф.,

настаўнік фізічнай культуры і здароўя

13.00-15.00

15.00-

17.00

Аб’яднанне па інтарэсах

“АФП.

СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”  

1-4 кл.

5-9 кл.

 Спартыўная пляцоўка

 

 

 

 

Адамовіч Г.Ф., педагог дадатковай адукацыі

ВУЧЭБНА- ПАЗНАВАЛЬНАЯ ДЗЕЙНАСЦЬ 

10.00

  Дадатковыя заняткі па хіміі

“Рашэнне разліковых задач па формулах і ўраўненнях хімічных рэакцый”

9 клас

Кабінет

№5

Бібік П.А. настаўнік хіміі

           

 

свернуть

ДЗЕНЬ ПІЯНЕРСКАЙ ДРУЖБЫ

21.09.2019
развернуть

21,09

 

21 верасня 2019 года 

Час работы

Назва мерапрыемства, форма

Удзельнікі

Месца

правядзення

Адказны

 

ФІЗКУЛЬТУРНА-МАСАВАЯ

І АЗДАРАЎЛЕНЧАЯ РАБОТА

11.00

Квэст-гульня “Піянерыя – цудоўная краіна”

 

1-9 клас

Спартыўная пляцоўка

Жаўток Н.Г., класны кіраўнік

8 класа

Адамовіч Г.Ф.,

настаўнік  фізічнай культуры і здароўя

13.00-15.00

15.00-

17.00

Аб’яднанне па інтарэсах

“АФП.СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”  

1-4

клас 5-9 клас

 Спартыўная пляцоўка

Адамовіч Г.Ф., педагог дадатковай адукацыі

ВУЧЭБНА- ПАЗНАВАЛЬНАЯ ДЗЕЙНАСЦЬ 

10.00

Дадатковыя заняткі па беларускай мове

8 клас

Кабінет

№7

Бібік Г.І.,

настаўнік беларускай мовы

12.00

Дадатковыя заняткі па беларускай мове

 

9 клас

Кабінет

 №7

Бібік Г.І.,

настаўнік беларускай мовы

12.00

Індывідуальныя заняткі з вучнямі

3 клас

 Кабінет

 № 4

Германовіч І.І.,

настаўнік пачатковых класаў

 

           

 

свернуть

Я + ТЫ = СПАРТЫЎНЫ КЛАС

14.09.2019
развернуть

Час работы 

Назва мерапрыемства, форма

Удзельнікі

Месца

правя

дзення

Адказны

 

ФІЗКУЛЬТУРНА-МАСАВАЯ І АЗДАРАЎЛЕНЧАЯ РАБОТА

10.00

Спартыўнае мерапрыемства

“Я+ТЫ = СПАРТЫЎНЫ КЛАС”

 

1-9 клас

Спартыўная пляцоўка

Арлоўскі І.Ул., класны кіраўнік

6 класа

 

 13.00-

17.00

Аб’яднанне па інтарэсах

“АФП.СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”    

2-9 клас

 Спартыўная пляцоўка

Адамовіч Г.Ф., педагог дадатковай адукацыі

ВУЧЭБНА- ПАЗНАВАЛЬНАЯ ДЗЕЙНАСЦЬ 

11.00

Падтрымліваючыя заняткі па фізіцы “Дзеянні над вектарамі”

9 клас

Кабінет №7

Савіцкая Н.В., настаўнік матэматыкі

11.00

Індывідуальныя заняткі з вучнем

5 клас

 Кабінет №9

Адамовіч І.М., настаўнік матэматыкі

12.00

Падтрымліваючыя заняткі па матэматыцы “Рацыянальныя дробы”

9 клас

Кабінет №7

Савіцкая Н.В., настаўнік матэматыкі

свернуть

У КРАІНЕ РОДНАЙ МОВЫ

07.09.2019
развернуть

07.09

 

07верасня 2019 года

Час работы

Назва мерапрыемства, форма

Удзельнікі

Месца

правядзення

Адказны

 

ГРАМАДЗЯНСКАЕ І ПАТРЫЯТЫЧНАЕ ВЫХАВАННЕ

ДЗЕНЬ БЕЛАРУСКАЙ КУЛЬТУРЫ

10.00

Забаўляльна-пазнавальнае мерапрыемства

“У КРАІНЕ РОДНАЙ МОВЫ ”

1-9 клас

Кабінет №7

 

 Бібік Г.І., класны кіраўнік 9 класа

 

 

ФІЗКУЛЬТУРНА-МАСАВАЯ І АЗДАРАЎЛЕНЧАЯ РАБОТА

 13.00-

17.00

Аб’яднанне па інтарэсах

“АФП.СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”   

2-9 клас

 Спартыўная пляцоўка

Адамовіч Г.Ф., педагог дашкольнай адукацыі

 РАБОТА З БАЦЬКАМІ

11.00

Кансультацыя для бацькоў

“Рэжым дня школьніка”

11.00

Кабінет

Звярко А.А., класны кіраўнік 1 класа

 

 

 

 

свернуть