Анонс мероприятий шестого школьного дня

ЛЫЖНЫЯ ЭСТАФЕТЫ «ЗІМА ПРЫЙШЛА — НА ЛЫЖЫ ПАРА!»

24.01.2022
развернуть

УВАГА! УВАГА! УВАГА!

У СУБОТУ, 29 СТУДЗЕНЯ, запрашаем усіх прыняць удзел у лыжных эстафетах «ЗІМА ПРЫЙШЛА — НА ЛЫЖЫ ПАРА!». Самыя актыўныя атрымаюць салодкія пачастункі! Месца правядзення — спартыўная пляцоўка. ПАЧАТАК У 11 .00 гадзін.

ПЛАН РАБОТЫ НА СУБОТУ 29 СТУДЗЕНЯ 2022 ГОДА

Час рабо

ты

Назва мерапрыемства, форма

Удзельнікі

Месца

правя

дзення

Адказны

 

 

ЗДАРОВЫ ЛАД ЖЫЦЦЯ 

 

11.00

 

Лыжныя эстафеты

«ЗІМА ПРЫЙШЛА — уставай на лыжы!»

 

2-8 кл.

 

 

лыжня

Звярко А.А., класны кіраўнік 3 класа

 

СПАРТЫЎНА-МАСАВАЯ

І ФІЗКУЛЬТУРНА-АЗДАРАЎЛЕНЧАЯ РАБОТА

 

 

10.00

13.00

 

Клуб па інтарэсах

“АФП.СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ” 

 

 

2-8 кл.

 

спарт.

зала

 

Адамовіч Г.Ф., настаўнік фізічнай культуры і здароўя

 

ВУЧЭБНА-ПАЗНАВАЎЧАЯ   ДЗЕЙНАСЦЬ

 

10.00

Стымулюючыя заняткі па нямецкай мове па тэме “Здаровае харчаванне”

 

6 кл.

Каб.№6

  Шыманка М.Ч., настаўнік нямецкай мовы

свернуть

ЛЫЖНЫЯ СТАРТЫ

17.01.2022
развернуть

22 студзеня 2022 года

 запрашаем усіх,

і дзяцей, і дарослых,

прыняць удзел у ЛЫЖНЫХ СТАРТАХ,

якія адбудуцца на школьнай спартыўнай пляцоўцы!

Абяцаем зарад бадзёрасці і пазітыву!

 Пачатак у 11 гадзін!!!

 

ПЛАН РАБОТЫ НА 22 СТУДЗЕНЯ 2022 ГОДА

Час рабо

ты

Назва мерапрыемства, форма

Удзельнікі

Месца

правя

дзення

Адказны

 

 

ЗДАРОВЫ ЛАД ЖЫЦЦЯ 

 

11.00

 

Лыжныя старты

 

 

2-8 кл.

 

 

лыжня

Адамовіч Г.Ф.,

наст. фізк. і зд.,

Бібік Г.І., класны кіраўнік 8 класа

 

СПАРТЫЎНА-МАСАВАЯ

І ФІЗКУЛЬТУРНА-АЗДАРАЎЛЕНЧАЯ РАБОТА

 

 

 

10.00

13.00

 

 

Клуб па інтарэсах

“АФП.СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ” 

 

 

 

 

 

 

 

2-8 кл.

 

спарт.

зала

 

Адамовіч Г.Ф., настаўнік фізічнай культуры і здароўя

 

ВУЧЭБНА-ПАЗНАВАЎЧАЯ   ДЗЕЙНАСЦЬ

 

9.00 – 9.45

Падтрымліваючыя заняткі па матэматыцы

па тэме “Параўнанне дробаў”

5 кл.

Каб. №5

 Савіцкая Н.В., настаўнік  матэматыкі

10.05 –

10.50

Падтрымліваючыя заняткі па біялогіі па тэме “Расліны”

 6

Каб. № 6

 Лукашык А.П., настаўнік біялогіі

9.00 – 9.45

Падтрымліваючыя заняткі па беларускай мове “Марфалагічны разбор назоўнікаў”

6

Каб. № 6

 Бібік Г.І., настаўнік беларускай мовы і літаратуры

 

свернуть

ГУЛЬНЯ ПА СТАНЦЫЯХ “ЗАБАВЫ ЗІМАЧКІ-ЗІМЫ”

10.01.2022
развернуть

15 студзеня 2022 года ў 11.00 гадзін

запрашаем вучняў  прыняць удзел у гульні па станцыях 

“ЗАБАВЫ ЗІМАЧКІ-ЗІМЫ”

 

ПЛАН РАБОТЫ

ЎСТАНОВЫ АДУКАЦЫІ

на 15 студзеня 2022 года

Час рабо

ты

Назва мерапрыемства, форма

Удзельнікі

Месца

правя

дзення

Адказны

 

 

ЗДАРОВЫ ЛАД ЖЫЦЦЯ 

 

11.00

 

 гульнЯ па станцыях

ЗАБАВЫ ЗІМАЧКІ-ЗІМЫ

 

 

2-5 кл.

 

 

Каб.№2

Бібік Т.С., класны кіраўнік 2 класа

 

СПАРТЫЎНА-МАСАВАЯ

І ФІЗКУЛЬТУРНА-АЗДАРАЎЛЕНЧАЯ РАБОТА

 

 

10.00

13.00

 

Клуб па інтарэсах

“АФП.СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ” 

 

 

2-8 кл.

 

спарт.

зала

 

Адамовіч Г.Ф., настаўнік фізічнай культуры і здароўя

 ВУЧЭБНА-ПАЗНАВАЎЧАЯ   ДЗЕЙНАСЦЬ

10.00

Стымулюючыя заняткі па нямецкай мове па тэме “Скланенне назоўнікаў жаночага роду”

 

6 кл.

Каб.№6

  Шыманка М.Ч., настаўнік нямецкай мовы

10.00

Праверка множання спосабам знаходжання аднаго з множнікаў.

Праверка дзялення спосабам знаходжання дзялімага.

Праверка дзялення спосабам знаходжання дзельніка.

 

 

Звярко А.А.,

настаўнік пачатковых класаў

 

 

 

свернуть

Квэст-гульня «Марафон прафесій»

14.12.2021
развернуть

У суботу, 18 снежня, запрашаем усіх прыняць удзел у 

квэст-гульні «Марафон прафесій».

 Вы з цікавасцю правядзеце час,  а таксама  даведаецеся шмат новага

і цікавага.

Чакаем вас у актавай зале ў  11.00 гадзін

 

План работы ў шосты школьны дзень

Час рабо

ты

Назва мерапрыемства, форма

Удзельнікі

Месца

правя

дзення

Адказны

 

 

ПРАФАРЫЕНТАЦЫЙНАЯ РАБОТА

 

11.00

квэст-гульня «Марафон прафесій»

 

2-5 кл.

 

 

 

Звярко А.А., класны кіраўнік 3 класа

 

 

СПАРТЫЎНА-МАСАВАЯ

І ФІЗКУЛЬТУРНА-АЗДАРАЎЛЕНЧАЯ РАБОТА

 

 

10.00

13.00

 

Клуб па інтарэсах

“АФП.СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”  

 

2-8 кл.

 

спарт.

зала

 

Адамовіч Г.Ф., настаўнік фізічнай культуры і здароўя

 

 

свернуть

ДЗЕНЬ ЗДОРОЎЯ. Спартыўны квэст “Будзь здароў”

07.12.2021
развернуть

11 СНЕЖНЯ 2021 ГОДА

ЗАПРАШАЕМ УСІХ ВУЧНЯЎ 2-8 КЛАСА ПРЫНЯЦЬ УДЗЕЛ

У СПАРТЫЎНЫМ КВЭСЦЕ "БУДЗЬ ЗДАРОЎ",

ЯКІ АДБУДЗЕЦЦА Ў СПАРТЫЎНАЙ ЗАЛЕ.

ПАЧАТАК У 11.00

ПЛАН РАБОТЫ НА 11 СНЕЖНЯ 2021 ГОДА

Час рабо

ты

Назва мерапрыемства, форма

Удзельнікі

Месца

правя

дзення

Адказны

 

 ЗДАРОВЫ ЛАД ЖЫЦЦЯ

 

11.00

 

Спартыўны квэст “Будзь здароў”

 

2-8 кл.

 

Спартыўная зала 

Лукашык А.П., класны кіраўнік 5 кЛ

Адамовіч Г.Ф., кіраўнік фізвыхавання

 

СПАРТЫЎНА-МАСАВАЯ

І ФІЗКУЛЬТУРНА-АЗДАРАЎЛЕНЧАЯ РАБОТА

 

 

10.00

13.00

 

Клуб па інтарэсах

“АФП.СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”  

 

2-8 кл.

 

спарт.

зала

 

Адамовіч Г.Ф., настаўнік фізічнай культуры і здароўя

 

ВУЧЭБНА-ПАЗНАВАЎЧАЯ   ДЗЕЙНАСЦЬ

 

9.00

9.45

Падтрымліваючыя заняткі па матэматыцы па тэме “Вугал. Вымярэнне вуглоў”

5

9.00

 Савіцкая Н.В., настаўнік матэматыкі

10.00

10.45

Падтрымліваючыя заняткі па матэматыцы па тэме “Кругавыя дыяграмы”

6

10.00

Савіцкая Н.В., настаўнік матэматыкі

12.00

12.45

Падтрымліваючыя заняткі па біялогіі ра тэме “Размнажэнне і рост клетак”

6 кл.

каб.№6

Лукашык А.П., настаўнік біялогіі

 

 

свернуть

ГУЛЬНЯ ПА СТАНЦЫЯХ «КРОК ДА БУДУЧАЙ ПРАФЕСІІ!»

23.11.2021
развернуть

27 лістапада 2021 года запрашаем   усіх вучняў  прыняць удзел у гульні  па станцыях

“Крок да будучай прафесіі”

Пачатак у 11.00 гадзін

Час рабо

ты

Назва мерапрыемства, форма

Удзельнікі

Месца

правя

дзення

Адказны

 

ЭСТЭТЫЧНАЕ ВЫХАВАННЕ

10.00

гульня па Станцыях

«Крок да будучай прафесіі

58 кл.

 Спартыўная зала

Савіцкая Н.В., класны кіраўнік 6 класа

СПАРТЫЎНА-МАСАВАЯ

І ФІЗКУЛЬТУРНА-АЗДАРАЎЛЕНЧАЯ РАБОТА

10.00

13.00

Клуб па інтарэсах

“АФП.СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”  

2-8 кл.

спарт.

пляц.

Адамовіч Г.Ф., настаўнік фізічнай культуры і здароўя

ВУЧЭБНА-ПАЗНАВАЎЧАЯ ДЗЕЙНАСЦЬ

 

9.00

Падтрымліваючыя заняткі па нямецкай мове па тэме “Утварэнне назоўнікаў жаночага роду”

6 кл.

каб.

№ 5

  Шыманка М.Ч., настаўнік нямецкай мовы

9.00

Падтрымліваючыя заняткі па матэматыцы па тэме “Ураўненні”

5 кл.

каб.

№ 4

 Савіцкая Н.В., настаўнік матэматыкі

10.00

Падтрымліваючыя заняткі па біялогіі па тэме “Клетачная будова  жывых арганізмаў”

6 кл.

каб.

№ 5

 Лукашык А.П., настаўнік біялогіі

свернуть

Спартыўна-гульнявая праграма  «Спорт любіць —дужым і здаровым быць!»

16.11.2021
развернуть

У суботу, 20 ЛІСТАПАДА, запрашаем усіх прыняць удзел у спартыўна-гульнявой праграме

 «Спорт любіць —дужым і здаровым быць!»

 Пачатак у 11.00 гадзін

Час рабо

ты

Назва мерапрыемства, форма

Удзельнікі

Месца

правя

дзення

Адказны

 

ЭСТЭТЫЧНАЕ ВЫХАВАННЕ

10.00

АКЦЫЯ "УПРЫГОЖЫМ ШКОЛУ"

2-8 кл.

КАБ №8

Звярко А.А., класны кіраўнік 3 класа

СПАРТЫЎНА-МАСАВАЯ

І ФІЗКУЛЬТУРНА-АЗДАРАЎЛЕНЧАЯ РАБОТА

10.00

13.00

Клуб  па інтарэсах

“АФП.СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”  

2-8 кл.

спарт.

пляц.

Адамовіч Г.Ф., настаўнік фізічнай культуры і здароўя

 

11.00

Спартыўна-гульнявая праграма

“Спорт любіць – дужым і здаровым быць”

 

2-5 кл.

спарт.

пляц.

 Звярко А.А., класны кіраўнік 3 класа

ВУЧЭБНА-ПАЗНАВАЎЧАЯ ДЗЕЙНАСЦЬ

 

9.00

Падтрымліваючыя заняткі па нямецкай мове па тэме “Утварэнне назоўнікаў жаночага роду”

6 кл.

каб.

№ 5

  Шыманка М.Ч., настаўнік нямецкай мовы

 

 

свернуть

ДЗЕНЬ ЗДАРОЎЯ. Спартыўны квэст “Па слядах Рабінзона”

09.11.2021
развернуть

13 лістапада

запрашаем усіх прыняць удзел

у ДНІ ЗДАРОЎЯ!

Вас чакае спартыўны квэст “Па слядах Рабінзона”

Вы будзеце мець магчымасць паказаць свой спрыт і лоўкасць, хуткасць і трапнасць, сілу і зухаватасць у камандных і індывідуальных спаборніцтвах!

ПАЧАТАК У 11 ГАДЗІН!

 ПЛАН РАБОТЫ НА СУБОТУ 13 ЛІСТАПАДА 2021 ГОДА

Час рабо

ты

Назва мерапрыемства, форма

Удзельнікі

Месца

правя

дзення

Адказны

 

СПАРТЫЎНА-МАСАВАЯ

І ФІЗКУЛЬТУРНА-АЗДАРАЎЛЕНЧАЯ РАБОТА

 

10.00

13.00

 

Клуб  па інтарэсах

“АФП.СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”  

 

2-8 кл.

 

спарт.

пляц.

 

Адамовіч Г.Ф., настаўнік фізічнай культуры і здароўя

 

 

11.00

 

Спартыўны квэст

“ПА СЛЯДАХ РАБІНЗОНА”

 

 

5-8 кл.

 

спарт.

пляц.

 

Бібік Г.І., кл.кір. 8 кл.

 

ВУЧЭБНА-ПАЗНАВАЎЧАЯ ДЗЕЙНАСЦЬ

 

 

9.00

 

Падтрымліваючыя заняткі па матэматыцы па тэме “Працэнты”

 

 

6 кл.

 

каб.

№ 5

 

Савіцкая Н.В., настаўнік матэматыкі

 

10.00

 

Падтрымліваючыя заняткі па матэматыцы па тэме “Раскладанне лікаў на простыя множнікі”

 

5 кл.

 

каб.

№ 4

 

Савіцкая Н.В., настаўнік матэматыкі

 

10.00

 

Падтрымліваючыя заняткі па біялогіі па тэме “Клетачная будова жывых арганізмаў”

 

 

6 кл.

 

каб.

№ 5

 

Лукашык А.П., настаўнік біялогіі

 

12.00

 

Індывідуальныя заняткі па хіміі “Вызначэнне валентнасці хімічнага элемента па формуле”

 

 

7 кл.

 

каб.№

 

свернуть

Гульня-падарожжа “Крок за крокам па роднай зямлі”

26.10.2021
развернуть

30 кастрычніка 2021 года запрашаем усіх прыняць удзел 

у Гульні-падарожжы “Крок за крокам па роднай зямлі”.

Вы зможаце Правесці свой вольны час з карысцю і праявіць свае інтэлектуальныя  здольнасці!

Пачатак у 11.00 гадзін

 

ПЛАН РАБОТЫ НА СУБОТУ 30.10.2021 ГОДА

Час рабо

ты

Назва мерапрыемства, форма

Удзельнікі

Месца

правя

дзення

Адказны

 

 

ІДЭАЛАГІЧНАЕ, ГРАМАДЗЯНСКАЕ

І ПАТРЫЯТЫЧНАЕ ВЫХАВАННЕ

 

 

11.00

Гульня-падарожжа “Крок за крокам па роднай зямлі”

 

5-8 кл.

 Каб.№6

 

Бібік Г.І., кл.кір.7-8 класаў

 

 

СПАРТЫЎНА-МАСАВАЯ

І ФІЗКУЛЬТУРНА-АЗДАРАЎЛЕНЧАЯ РАБОТА

 

 

10.00

13.00

 

Клуб па інтарэсах

“АФП.

Спартыўныя гульні”  

 

 

2-8 кл.

 

спартыўная пляцоўка

 

Адамовіч Г.Ф., настаўнік фізічнай культуры і здароўя

 

 

свернуть

ВЕЛАПРАГУЛКА Ў В.ВУГЛЫ ДА ПОМНІКА МІРНЫМ ЖЫХАРАМ, РАСТРАЛЯНЫМ У ГАДЫ ВЯЛІКАЙ АЙЧЫННАЙ ВАЙНЫ

19.10.2021
развернуть

УСІХ ВУЧНЯЎ  23 КАСТРЫЧНІКА 2021 ГОДА Ў 10.00 ГАДЗІН ЗАПРАШАЕМ

ПРЫНЯЦЬ УДЗЕЛ У ВЕЛАПРАГУЛЦЫ ДА ПОМНІКА МІРНЫМ ЖЫХАРАМ, РАСТРАЛЯНЫМ У ГАДЫ ВЯЛІКАЙ АЙЧЫННАЙ ВАЙНЫ

ПЛАН РАБОТЫ НА СУБОТУ 23 КАСТРЫЧНІКА

Час рабо

ты

Назва мерапрыемства, форма

Удзельнікі

Месца

правя

дзення

Адказны

 

ІДЭАЛАГІЧНАЕ, ГРАМАДЗЯНСКАЕ

І ПАТРЫЯТЫЧНАЕ ВЫХАВАННЕ

10.00

Велапрагулка да помніка мірным жыхарам, расстраляным у жніўні 1943 года ў в.Вуглы

 

2-8 кл.

в.Вуглы

 

Звярко А.А., кл.кір.

 

ПРАЦОЎНАЕ ВЫХАВАННЕ

11.00

АКЦЫЯ

“Абеліск”

 

 

2-8 кл.

 

 

 

 

в.Вуглы

 

Звярко А.А., кл.кір.

 

 СПАРТЫЎНА-МАСАВАЯ

І ФІЗКУЛЬТУРНА-АЗДАРАЎЛЕНЧАЯ РАБОТА

 

10.00

13.00

 

Клуб па інтарэсах

“АФП.

СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”  

 

 

2-8 кл.

 

спартыўная пляцоўка

 

Адамовіч Г.Ф., настаўнік фізічнай культуры і здароўя

 

 

 

свернуть

АКЦЫЯ "ЧЫСТАЯ ВУЛІЦА"

12.10.2021
развернуть

 

ЗАПРАШАЕМ УСІХ 16 КАСТРЫЧНІКА 2021 ГОДА

ПРЫНЯЦЬ УДЗЕЛ У АКЦЫІ "ЧЫСТАЯ ВУЛІЦА".

ПАЧАТАК У 11.ГАДЗІН

 

ПЛАН РАБОТЫ НА СУБОТУ 16 КАСТРЫЧНІКА 2021 ГОДА

Час рабо

ты

Назва мерапрыемства, форма

Удзельнікі

Месца

правя

дзення

Адказны

 

 

ПРАЦОЎНАЕ ВЫХАВАННЕ

 

10.00

 

АКЦЫЯ

 “ЧЫСТАЯ ВУЛІЦА”

 

 

 

5-8 кл.

 

 

Каб.№6

 

Бібік Г.І., кл.кір.7-8 кл.

 

 

 

СПАРТЫЎНА-МАСАВАЯ

І ФІЗКУЛЬТУРНА-АЗДАРАЎЛЕНЧАЯ РАБОТА

 

 

10.00

13.00

 

Клуб па інтарэсах

“АФП.

СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”  

 

 

2-8 кл.

 

спартыўная пляцоўка

 

Адамовіч Г.Ф., настаўнік фізічнай культуры і здароўя

 

 

ВУЧЭБНА-ПАЗНАВАЎЧАЯ ДЗЕЙНАСЦЬ

 

9.00

Індывідуальныя заняткі з вучнямі па хіміі па

тэме “Рашэнне разліковых задач па формулах і ўраўненнях хімічных рэакцый задач”

8 кл.

Каб. №4

Лукашык А.П. настаўнік хіміі

10.00

Падтрымліваючыя заняткі па біялогіі “Метады вывучэння жывой прыроды”

6 кл.

 Каб.№6

Лукашык А.П., настаўнік біялогіі

           

 

свернуть

АКЦЫЯ "КЛЯНОВЫ ЛІСТОК"

05.10.2021
развернуть

 

 

9 кастрычніка 2021 года запрашаем усіх  вучняў прыняць

 удзел у АКЦЫІ “КЛЯНОВЫ ЛІСТОК”

Пачатак  у 11.00 гадзін  

 

ПЛАН РАБОТЫ НА 9 КАСТРЫЧНІКА 2021 ГОДА

Час рабо

ты

Назва мерапрыемства, форма

Удзельнікі

Месца

правя

дзення

Адказны

 

 

ПРАЦОЎНАЕ ВЫХАВАННЕ

 

11.00

 

АКЦЫЯ

 “Кляновы лісток”

 

 

 

5-8 кл.

 

 

Каб.№6

 

Савіцкая Н.В., кл.кір.6 кл.

 

 

 

СПАРТЫЎНА-МАСАВАЯ

І ФІЗКУЛЬТУРНА-АЗДАРАЎЛЕНЧАЯ РАБОТА

 

 

10.00

13.00

 

Клуб па інтарэсах

“АФП.

СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”  

 

 

2-8 кл.

 

спартыўная пляцоўка

 

Адамовіч Г.Ф., настаўнік фізічнай культуры і здароўя

 

 

ВУЧЭБНА-ПАЗНАВАЎЧАЯ ДЗЕЙНАСЦЬ

 

9.00

Індывідуальныя заняткі з вучнямі заняткі па хіміі па

тэме “Рашэнне разліковых задач па формулах і ўраўненнях хімічных рэакцый задач”

8 кл.

Каб. №4

Лукашык А.П. настаўнік хіміі

10.00

Падтрымліваючыя заняткі па матэматыцы па тэме “Рашэнне задач”

6 кл.

 Каб.№6

Савіцкая Н.В., настаўнік матэматыкі

           

 

свернуть

АКЦИЯ "ЧИСТЫЙ ШКОЛЬНЫЙ ДВОР"

28.09.2021
развернуть

В субботу 2 октября 2021 года

приглашаем всех ребят принять участие в акции

"Чистый школьный двор".

Эта акция стала традицией. Школьным двором хотим мы гордиться.

Начало акции в 11.00 часов

ПЛАН РАБОТЫ УЧРЕЖДЕНИЯ ОБРАЗОВАНИЯ НА 2 ОКТЯБРЯ 2021 ГОДА

 

Час рабо

ты

Назва мерапрыемства, форма

Удзельнікі

Месца

правя

дзення

Адказны

 

ПРАЦОЎНАЕ ВЫХАВАННЕ

11.00

АКЦЫЯ

 “Чысты школьны двор”

5-8 кл.

Каб.№6

Савіцкая Н.В., кл.кір.6 кл.

 

 

СПАРТЫЎНА-МАСАВАЯ

І ФІЗКУЛЬТУРНА-АЗДАРАЎЛЕНЧАЯ РАБОТА

10.00

13.00

Клуб  па інтарэсах

“АФП.СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”  

2-8 кл.

спартыўная пляцоўка

Адамовіч Г.Ф., настаўнік фізічнай культуры і здароўя

 

 

ВУЧЭБНА-ПАЗНАВАЎЧАЯ ДЗЕЙНАСЦЬ

 

10.00

Падтрымліваючыя заняткі па матэматыцы ў 6 класе.  Рашэнне тэкставых задач

6 кл.

Каб. №6

Савіцкая Н.В. настаўнік матэматыкі

свернуть

КВЭСТ-ГУЛЬНЯ «ПРАВІЛЫ ДАРОЖНЫЯ ВЕДАЦЬ МЫ ПАВІННЫ»

23.09.2021
развернуть

УВАГА! УВАГА! УВАГА!

       25 верасня 2021 года

    вас чакае          квэст-гульня    

      «Правілы дарожныя ведаць мы павінны»

 Пачатак   у 11 гадзін

ПЛАН РАБОТЫ ЎСТАНОВЫ АДУКАЦЫІ НА 25.09.2021 ГОДА

 

Час рабо

ты

Назва мерапрыемства, форма

Удзельнікі

Месца

правя

дзення

Адказны

 

ВЫХАВАННЕ КУЛЬТУРЫ БЯСПЕКІ ЖЫЦЦЯДЗЕЙНАСЦІ

І ЗДАРОВАГА ЛАДУ ЖЫЦЦЯ

11.00

КВЭСТ-ГУЛЬНЯ “Правілы дарожныя ведаць мы павінны”

 

1-4 кл.

каб.№2

Бібік Т.С., кл.кір.2 кл.

 

 

СПАРТЫЎНА-МАСАВАЯ

І ФІЗКУЛЬТУРНА-АЗДАРАЎЛЕНЧАЯ РАБОТА

10.00

13.00

Клуб  па інтарэсах

“АФП.СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”  

2-8 кл.

спартыўная пляцоўка

Адамовіч Г.Ф., настаўнік фізічнай культуры і здароўя

 

 

ВУЧЭБНА-ПАЗНАВАЎЧАЯ ДЗЕЙНАСЦЬ

 

10.00

Індывідуальныя заняткі па матэматыцы з Бібік Каралінай  

 3 кл.

каб. №3

  Звярко А.А., настаўнік пачатковых класаў

 

свернуть

СПАРТЫЎНЫ ЧЭЛЕНДЖ «СПОРТ ДЛЯ ЎСІХ»

09.09.2021
развернуть

11 ВЕРАСНЯ 2021 ГОДА

Запрашаем усіх прыняць удзел

У спартыўным чэленджы

«Спорт для ўсіх»

Вы зможаце Правесці свой вольны час з карысцю і праявіць свае спартыўныя здольнасці!

Пачатак у 11.00 гадзін

ПЛАН РАБОТЫ ЎСТАНОВЫ АДУКАЦЫІ НА 11.09.2021 ГОДА

 

Час рабо

ты

Назва мерапрыемства, форма

Удзельнікі

Месца

правя

дзення

Адказны

 

СПАРТЫЎНА-МАСАВАЯ

І ФІЗКУЛЬТУРНА-АЗДАРАЎЛЕНЧАЯ РАБОТА

10.00

13.00

Клуб  па інтарэсах

“АФП.СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”  

2-8 кл.

спартыўная пляцоўка

Адамовіч Г.Ф., настаўнік фізічнай культуры і здароўя

 

 

11.00

12.00

Дзень здароўя

Спартыўны чэлендж

«Спорт для ўсіх»

 

 

2-8 кл.

 

 

спартыўная пляцоўка

Адамовіч Г.Ф., настаўнік фізічнай культуры і здароўя

Звярко А.А.,  класны кіраўнік

3 класа

 

ВУЧЭБНА-ПАЗНАВАЎЧАЯ ДЗЕЙНАСЦЬ

 

10.00

Індывідуальныя заняткі з вучаніцай Бібік Каралінай

3

 каб.№ 3

 Звярко А.А., настаўнік пачатковых класаў

свернуть

ГУЛЬНЯ-ВІКТАРЫНА "СКАРЫНАЎСКАЯ ПАЛІТРА"

02.09.2021
развернуть

4 верасня

ЗАПРАШАЕМ усіх ПРЫНЯЦЬ УДЗЕЛ

У гульні-ВІКТАРЫНЕ

СКАРЫНАЎСКАЯ ПАЛІТРА”,

ПРЫСВЕЧАНАЙ ДНЮ БЕЛАРУСКАЙ ПІСЬМЕННАСЦІ І КУЛЬТУРЫ

 

 

свернуть

Дзень здароўя "У краіне здароўя"

10.04.2021
развернуть

10 красавіка

запрашаем усіх прыняць удзел у дні здароўя

 

“У КРАІНЕ ЗДАРОЎЯ”

Вы будзеце мець магчымасць паказаць свой спрыт і лоўкасць, хуткасць і трапнасць, сілу і зухаватасць!

 

ПАЧАТАК У 11 ГАДЗІН!

Час рабо

ты

Назва мерапрыемства, форма

Удзельнікі

Месца

правя

дзення

Адказны

 

ГРАМАДЗЯНСКАЕ І ПАТРЫЯТЫЧНАЕ ВЫХАВАННЕ      

10.00

Прагляд і абмеркаванне фільма “ГОСУДАРСТВЕННАЯ ГРАНИЦА”

ў рамках Рэспубліканскага культурна-патрыятычнага кінамарафона “Глядзі і памятай”

6 – 9 кл.

Кабінет інфарматыкі

Жаўток Н.Г. класны кіраўнік 9  класа

 

СПАРТЫЎНА-МАСАВАЯ

І ФІЗКУЛЬТУРНА-АЗДАРАЎЛЕНЧАЯ РАБОТА

 

11.00

Дзень здароўя

“У краіне здароўя”

 

5 – 9 кл.

Спартыўная пляцоўка

Бібік Г.І. класны кіраўнік 6-7 класаў

 

 

13.00-

17.00

Аб’яднанне па інтарэсах ад цэнтра творчасці дзяцей і моладзі г.п. Івянец “АФП.СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”

 

 

 

 

1 – 5 кл.

 Спартыўная пляцоўка

Адамовіч Г.Ф., педагог дадатковай адукацыі

ВУЧЭБНА-ПАЗНАВАЎЧАЯ ДЗЕЙНАСЦЬ

 

09.00

Падтрымліваючыя заняткі    па матэматыцы па тэме  “Арыфметычная прагрэсія”

9 кл.

каб. №5

 

Савіцкая Н.В.,

настаўнік матэматыкі

12.00

Падтрымліваючыя заняткі    па рускай мове па тэме  “Знаки препинания в предложениях с разными видами связи”

9 кл.

каб. №5

 

Жаўток Н.Г.,

Настаўнік рускай мовы і літаратуры

свернуть

Інтэлектуальная гульня “Што? Дзе?Калі?”

27.03.2021
развернуть

 

Час работы

Назва мерапрыемства, форма

Удзельнікі

Месца

правядзення

Адказны

 

ГРАМАДЗЯНСКАЕ І ПАТРЫЯТЫЧНАЕ ВЫХАВАННЕ      

11.00

Інтэлектуальная гульня

“Што? Дзе?Калі?”

 

5 – 9 кл.

Кабінет №5

Жаўток Н.Г., класны кіраўнік 9 класа

 

 

 

СПАРТЫЎНА-МАСАВАЯ

І ФІЗКУЛЬТУРНА-АЗДАРАЎЛЕНЧАЯ РАБОТА

12.00

Рухомыя гульні на свежым паветры

 

1 – 9 кл.

спартыўная пляцоўка

Савіцкая Н.В. класны кіраўнік 5 класа

 

13.00-

17.00

Аб’яднанне па інтарэсах ад цэнтра творчасці дзяцей і моладзі г.п. Івянец “АФП.СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”  

1 – 5 кл.

спартыўная зала

Адамовіч Г.Ф., педагог дадатковай адукацыі

 

свернуть

КВЭСТ-ГУЛЬНЯ “У КРАІНЕ ДАРОЖНЫХ ЗНАКАЎ”

20.03.2021
развернуть

20 САКАВІКА 2021 ГОДА

ВУЧНЯЎ 1 – 4 КЛАСАЎ ЧАКАЕ

КВЭСТ-ГУЛЬНЯ “У КРАІНЕ ДАРОЖНЫХ ЗНАКАЎ”

ПАЧАТАК У 11ГАДЗІН

Час работы

Назва мерапрыемства, форма

Удзельнікі

Месца

правядзення

Адказны

 

      

11.00

КВЭСТ-ГУЛЬНЯ

“У КРАІНЕ ДАРОЖНЫХ ЗНАКАЎ” 

1 – 4 кл.

пляцоўка па

ПДР

Германовіч І.І., класны кіраўнік 4 класа

 

 

 

СПАРТЫЎНА-МАСАВАЯ

І ФІЗКУЛЬТУРНА-АЗДАРАЎЛЕНЧАЯ РАБОТА

12.00

Рухомыя гульні на свежым паветры

 

1 – 4 кл.

спартыўная пляцоўка

Германовіч І.І., класны кіраўнік 4 класа

 

13.00-

17.00

Аб’яднанне па інтарэсах ад цэнтра творчасці дзяцей і моладзі г.п. Івянец “АФП.СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”  

1 – 5 кл.

спартыўная зала

Адамовіч Г.Ф., педагог дадатковай адукацыі

 

свернуть

ДЗЕНЬ ЗДАРОЎЯ “У ЗДАРОВЫМ ЦЕЛЕ—ЗДАРОВЫ ДУХ”

13.03.2021
развернуть

13 сакавіка 2021 года  ДЗЕНЬ ЗДАРОЎЯ

Запрашаем усіх вучняў прыняць удзел у мерапрыемстве

У ЗДАРОВЫМ ЦЕЛЕ—ЗДАРОВЫ ДУХ”

Пачатак у 11.00 гадзін

ПЛАН РАБОТЫ ЎСТАНОВЫ АДУКАЦЫІ Ў ШОСТЫ ШКОЛЬНЫ ДЗЕНЬ

Час рабо

ты

Назва мерапрыемства, форма

Удзельнікі

Месца

правя

дзення

Адказны

 

 

СПАРТЫЎНА-МАСАВАЯ

І ФІЗКУЛЬТУРНА-АЗДАРАЎЛЕНЧАЯ РАБОТА

 

 

 

11.00

 

“У здаровым целе – здаровы дух”

 

 

1 – 9 кл.

 

спартыўная пляцоўка

 

Жаўток Н.Г. класны кіраўнік 9 класа

 

13.00-

17.00

Аб’яднанне па інтарэсах ад цэнтра творчасці дзяцей і моладзі г.п. Івянец “АФП.СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”  

1 – 5 кл.

спартыўная пляцоўка

Адамовіч Г.Ф., педагог дадатковай адукацыі

 

ВУЧЭБНА-ПАЗНАВАЎЧАЯ ДЗЕЙНАСЦЬ

 

10.00

10.45

Падтрымліваючы занятак па беларускай мове “Знакі прыпынку ў складаных сказах з рознымі відамі сувязі частак”

9 кл.

каб. №5

 

Бібік Г.І., настаўнік беларускай мовы і літаратуры

 

9.00

9.45

Падтрымліваючыя заняткі па рускай мове “Тире в бессоюзном сложном предложении”

9 кл.

каб. №5

 

Жаўток Н.Г., настаўнік рускай мовы і літаратуры

10.00-10.45

Падтрымліваючыя заняткі па матэматыцы

“Задачы на прымяненне дробаў”

5 кл.

каб. №6

 

Савіцкая Н.В., настаўнік матэматыкі

12.00

12.45

Падтрымліваючыя заняткі па нямецкай мове “Жыццё ў вялікім горадзе”

5 кл.

каб. №6

 

Шыманка М.Ч.,

настаўнік нямецкай мовы

12.00

12.45

Падтрымліваючыя заняткі па матэматыцы  

“Метад інтэрвалаў для рашэння сістэм і сукупнасцей ураўненняў”

9 кл.

каб. №5

 

Савіцкая Н.В., настаўнік матэматыкі

 

 

 

свернуть

КОНКУРСНАЯ ПРОГРАММА  «МАЛЬЧИКИ МОГУТ ВСЁ!»

20.02.2021
развернуть

В субботу, 20 февраляприглашаем всех принять участие в

конкурсной программе «Мальчики могут всё!»

Вас ждут интересные конкурсы, викторины, задания и многое другое.

А также вы сможете проявить навыки военной подготовки!

Начало в 11.00

Час рабо

ты

Назва мерапрыемства, форма

Удзельнікі

Месца

правя

дзення

Адказны

 

ГРАМАДЗЯНСКАЕ І ПАТРЫЯТЫЧНАЕ ВЫХАВАННЕ

11.00

Конкурсная праграма

«Хлопчыкі могуць ўсё!»

1-9 клас

Спрартыўная зала

Звярко А.А., настаўнік пачатковых класаў

СПАРТЫЎНА-МАСАВАЯ

І ФІЗКУЛЬТУРНА-АЗДАРАЎЛЕНЧАЯ РАБОТА

12.00

Зімовыя забавы

 

1 – 4 кл.

спартыўная пляцоўка

Адамовіч Г.Ф.,

кіраўнік фізвыхавання  

13.00-

17.00

Аб’яднанне па інтарэсах ад цэнтра творчасці дзяцей і моладзі г.п. Івянец

“АФП.СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”  

1 – 5 кл.

спартыўная пляцоўка

Адамовіч Г.Ф., педагог дадатковай адукацыі

свернуть

ДЗЕНЬ ЗДАРОЎЯ  “СПАРТЫЎНЫ МАРАФОН”!

развернуть

13 лютага 2021 года

 запрашаем усіх прыняць удзел у 

ДНІ ЗДАРОЎЯ

 “СПАРТЫЎНЫ МАРАФОН”!

 Вы будзеце мець магчымасць паказаць свой спрыт у лыжных гонках, пакатацца на санках з горкі, зарадзіцца бадзёрасцю і вясёлым настроем!

ЧАКАЕМ УСІХ У 11.00!

Час рабо

ты

Назва мерапрыемства, форма

Удзельнікі

Месца

правя

дзення

Адказны

 

СПАРТЫЎНА-МАСАВАЯ

І ФІЗКУЛЬТУРНА-АЗДАРАЎЛЕНЧАЯ РАБОТА

 

 

11.00

 

 

Спартыўны  марафон

 

 

 

 

1 – 9 кл.

 

 

спартыўная пляцоўка

 

 

Бібік Г.І., класны кіраўнік 7 класа

 

12.00

 

лыжны марафон

 

 

 

5 – 9 кл.

 

 

школьная лыжня

 

Адамовіч Г.Ф., кіраўнік фізвыхавання

 

13.00-

17.00

 

 

Аб’яднанне па інтарэсах ад цэнтра творчасці дзяцей і моладзі г.п. Івянец

“АФП.СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”

 

 

 

 

 

1 – 5 кл.

 

 

спартыўная пляцоўка

 

 

Адамовіч Г.Ф., педагог дадатковай адукацыі

 

ВУЧЭБНА-ПАЗНАВАЎЧАЯ ДЗЕЙНАСЦЬ

 

9.00

9.45

Падтрымліваючы занятак па беларускай мове “Знакі прыпынку ў бяззлучнікавых складаных сказах”

9 кл.

каб. №5

 

Бібік Г.І., настаўнік беларускай мовы і літаратуры

 

10.00

10.45

Падтрымліваючыя заняткі па рускай мове “Сложноподчиненные предложения с несколькими придаточными частями”

5 кл.

каб. №6

 

Жаўток Н.Г., настаўнік рускай мовы і літаратуры

10.00

10.45

Падтрымліваючыя заняткі па нямецкай мове “Скланенне асабовых займеннікаў”

9 кл.

каб. №5

 

Шыманка М.Ч.,

Настаўнік нямецкай мовы

12.00

12.45

Падтрымліваючыя заняткі па матэматыцы   “Тэарэма косінусаў”

9 кл.

каб. №5

 

Савіцкая Н.В., настаўнік матэматыкі

свернуть

“Усе людзі розныя, але правы ў іх аднолькавыя”

развернуть

6 лютага 2021 года

вучняў 1 – 4 класаў чакае пазнавальная гадзіна

“Усе людзі розныя, але правы ў іх аднолькавыя”

Пачатак у 11 гадзін

Час рабо

ты

Назва мерапрыемства, форма

Удзельнікі

Месца

правя

дзення

Адказны

 

 

ПРАВАВОЕ ВЫХАВАННЕ 

 

 

10.00

 

Пазнавальная гадзіна

“УСЕ ЛЮДЗІ РОЗНЫЯ, АЛЕ ПРАВЫ Ў ІХ АДНОЛЬКАВЫЯ”

 

 

1-5 клас

 

 

Германовіч І.І. класны кіраўнік

4 класа

СПАРТЫЎНА-МАСАВАЯ

І ФІЗКУЛЬТУРНА-АЗДАРАЎЛЕНЧАЯ РАБОТА

 

12.00

 

Лыжны  марафон

 

 

1 – 9 кл.

 

спартыўная пляцоўка

 

Адамовіч Г.Ф., кіраўнік фізвыхавання

 

13.00-

17.00

Аб’яднанне па інтарэсах ад цэнтра творчасці дзяцей і моладзі г.п. Івянец

“АФП.СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”  

 

1-5 кл.

 

спартыўная пляцоўка

 

Адамовіч Г.Ф., педагог дадатковай адукацыі

 

ВУЧЭБНА-ПАЗНАВАЎЧАЯ ДЗЕЙНАСЦЬ

 

 

10.00

10.45

Індывідуальныя заняткі па матэматыцы Бібік Каралінай

4

 кл.

каб. №3

 

Звярко А.А., настаўнік пачатковых класаў

свернуть

“Зямля—наш агульны дом”

развернуть

30 студзеня 2021 года

Запрашаем вучняў 5-9 класаў прыняць удзел у экалагічнай гульні

“Зямля—наш агульны дом”

Пачатак у 11.00 гадзін

План работы на 30 студзеня 2021 года

Час рабо

ты

Назва мерапрыемства, форма

Удзельнікі

Месца

правя

дзення

Адказны

 

 

ЭКАЛАГІЧНАЕ  ВЫХАВАННЕ

 

11.00

Інтэрактыўная гульня

“Зямля—наш агульны дом”

 

 

5-9 клас

 

Савіцкая Н.В. класны кіраўнік

5 класа

СПАРТЫЎНА-МАСАВАЯ

І ФІЗКУЛЬТУРНА-АЗДАРАЎЛЕНЧАЯ РАБОТА

 

12.00

 

Лыжныя эстафеты

 

1 – 9 кл.

 

спартыўная пляцоўка

 

Адамовіч Г.Ф., кіраўнік фізвыхавання

 

13.00-

17.00

 

Аб’яднанне па інтарэсах ад цэнтра творчасці дзяцей і моладзі г.п. Івянец

“АФП.СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”  

 

 

1-5 кл.

 

спартыўная пляцоўка

 

Адамовіч Г.Ф., педагог дадатковай адукацыі

 

ВУЧЭБНА-ПАЗНАВАЎЧАЯ ДЗЕЙНАСЦЬ

 

9.00

10.45

Падтрымліваючыя заняткі па    беларускай мове і літаратуры  па тэме “Двухкроп’е ў складаным бяззлучнікавым сказе ”

9 кл.

каб. №5

 

Бібік Г.І., настаўнік беларускай мовы і літаратуры

10.00

10.45

Падтрымліваючыя заняткі па рускай мове і літаратуры  па тэме “Основные особенности отзыва”

9 кл.

каб. №5

 

Жаўток Н.Г., настаўнік рускай мовы і літаратуры

12.00

12.45

Падтрымліваючыя заняткі па матэматыцы  па тэме “Тэарэма сінусаў ”

9 кл.

каб. №5

 

Савіцкая Н.В.,    настаўнік

матэматыкі

свернуть

В гостях у гнома Эконома

развернуть

 

23 студзеня 2021 года

вучняў 1 – 4 класаў чакае

цікавы і пазнавальны вусны часопіс

“У гасцях у гнома Эканома”

 Пачатак у 11 гадзін

 

 План работы на 23 студзеня 2021 года

Час рабо

ты

Назва мерапрыемства, форма

Удзельнікі

Месца

правя

дзення

Адказны

 

 

ГРАМАДЗЯНСКАЕ І ПАТРЫЯТЫЧНАЕ ВЫХАВАННЕ

 

11.00

Вусны часопіс

“У гасцях у гнома Эканома”

 

1-4 клас

Каб.№ 2

Бібік Т.С., класны кіраўнік

1 класа

СПАРТЫЎНА-МАСАВАЯ

І ФІЗКУЛЬТУРНА-АЗДАРАЎЛЕНЧАЯ РАБОТА

 

11.00

 

Лыжныя эстафеты

 

1 – 9 кл.

 

спартыўная пляцоўка

 

Адамовіч Г.Ф., кіраўнік фізвыхавання

 

12.00-

16.00

 

Аб’яднанне па інтарэсах ад цэнтра творчасці дзяцей і моладзі г.п. Івянец

“АФП.СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”  

 

 

1-5 кл.

 

спартыўная пляцоўка

 

Адамовіч Г.Ф., педагог дадатковай адукацыі

 

ВУЧЭБНА-ПАЗНАВАЎЧАЯ ДЗЕЙНАСЦЬ

 

10.00

Падтрымліваючыя заняткі па матэматыцы  па тэме “Дробава-рацыянальныя ўраўненні ”

9 кл.

каб. №5

 

Савіцкая Н.В.,    настаўнік

матэматыкі

11.00

Індывідуальныя заняткі па фізіцы па тэме “Вага цела”

7 кл.

 каб. № 7

Савіцкая Н.В.,    настаўнік

фізікі

свернуть

пазнавальна-забаўляльная праграма "Па сакрэту ўсяму свету"

16.01.2021
развернуть

16 студзеня 2021 года

запрашаем усіх вучняў прыняць удзел

у пазнавальна-забаўляльнай праграме "Па сакрэту ўсяму свету"

 

 

16 студзеня 2021 года

 

Час рабо

ты

Назва мерапрыемства, форма

Удзельнікі

Месца

правя

дзення

Адказны

 

 

ГРАМАДЗЯНСКАЕ І ПАТРЫЯТЫЧНАЕ ВЫХАВАННЕ

 

11.00

Пазнавальная праграма Па сакрэту ўсяму свету: вынаходніцтвы”

5-9 клас

Каб.№ 5

Жаўток Н.Г., класны кіраўнік

9 класа

СПАРТЫЎНА-МАСАВАЯ

І ФІЗКУЛЬТУРНА-АЗДАРАЎЛЕНЧАЯ РАБОТА

 

11.00

 

Лыжныя эстафеты

 

1 – 9 кл.

 

спартыўная пляцоўка

 

Адамовіч Г.Ф., кіраўнік фізвыхавання

 

13.00-

17.00

 

Аб’яднанне па інтарэсах ад цэнтра творчасці дзяцей і моладзі г.п. Івянец

“АФП.СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”  

 

 

1-5 кл.

 

спартыўная пляцоўка

 

Адамовіч Г.Ф., педагог дадатковай адукацыі

 

ВУЧЭБНА-ПАЗНАВАЎЧАЯ ДЗЕЙНАСЦЬ

 

10.00

Падтрымліваючыя заняткі па нямецкай мове па тэме “Святы”

5кл.

каб. №6

 

Шыманка М.Ч., настаўнік

 нямецкай мовы

9.00

Падтрымліваючыя заняткі па рускай мове па тэме “Сложноподчиненные предложения с придаточными сравнительными”

9 кл.

каб. №6

 

Жаўток Н.Г., настаўнік рускай мовы і літаратуры

11.00

Індывідуальныя заняткі з вучнямі  па беларускай мове па тэме  “Бяззлучнікавыя складаныя сказы”

7 кл.

каб. №7

 

Бібік Г.І, настаўнік беларускай мовы і літаратуры

           

 

 

свернуть

МАСТЕРСКАЯ ДЕДА МОРОЗА И СНЕГУРОЧКИ

19.12.2020
развернуть

Дорогие ребята!

С нетерпением ждем вас в субботу 19 декабря 2020 года в мастерской деда Мороза и Снегурочки.

Впереди у нас праздник новогодний, необходимо приготовить украшения на новогоднюю елку.

Приглашаем всех!!!

ПЛАН РАБОТЫ НА СУБОТУ 19 СНЕЖНЯ 2020 ГОДА

Час рабо

ты

Назва мерапрыемства, форма

Удзельнікі

Месца

правя

дзення

Адказны

 

 ЭСТЭТЫЧНАЕ ВЫХАВАННЕ

10.00

майстэрня Дзеда мароза і снягуркі

5 – 9 кл.

 

 Жаўток Н.Г., класны кіраўнік 9  класа

 

 ВУЧЭБНА-ПАЗНАВАЎЧАЯ ДЗЕЙНАСЦЬ

 

9.30

Падтрымліваючыя заняткі па беларускай мове  па тэме “Складаназалежны сказ з некалькімі даданымі членамі”

9 кл.

каб. №5

 

Бібік Г.І., настаўнік

беларускай мовы

9.30

Падтрымліваючыя заняткі па рускай мове па тэме “Звуки речи и буквы ”

5 кл.

каб. №6

 

Жаўток Н.Г., настаўнік рускай мовы і літаратуры

 

 

свернуть

“У краіне прафесій”

05.12.2020
развернуть

ЗАПРАШАЕМ ВУЧНЯЎ

5—9 КЛАСАЎ

ПРЫНЯЦЬ УДЗЕЛ

У МЕРАПРЫЕМСТВЕ 

У краіне прафесій”

ПАЧАТАК У 11.00 ГАДЗІН

свернуть

АДКРЫЦЦЁ МАЙСТЭРНІ ДЗЕДА МАРОЗА

28.11.2020
развернуть

УСІХ! УСІХ! УСІХ! 

ЗАПРАШАЕМ 28 ЛІСТАПАДА 2020 ГОДА ПРЫНЯЦЬ УДЗЕЛ У РАБОЦЕ МАЙСТЭРНІ ДЗЕДА МАРОЗА.  

ПАЧАТАК РАБОТЫ Ў 10.00 ГАДЗІН

 

План работы 

на 28 лістапада 2020 года

Час работы

Назва мерапрыемства, форма

Удзельнікі

Месца

правядзення

Адказны

 

СПАРТЫЎНА-МАСАВАЯ

І ФІЗКУЛЬТУРНА-АЗДАРАЎЛЕНЧАЯ РАБОТА

10.00

Акцыя

“Упрыгожым школу”

 1 – 9 кл.

 кабінет №4

Германовіч І.І. класны кіраўнік 4 класа

ВУЧЭБНА-ПАЗНАВАЎЧАЯ ДЗЕЙНАСЦЬ

10.00

Падтрымліваючыя заняткі па нямецкай мове па тэме “Інфінітыў без і з часціцай zu  пасля мадальных дзеясловаў у сказах”

 9 кл.

кабінет №5

 

Звярко А.А., настаўнік нямецкай мовы

свернуть

Дзень бегуна “Бягом за здароўем!”

21.11.2020
развернуть

 

УСІХ! УСІХ! УСІХ!

ЗАПРАШАЕМ  У СУБОТУ 21 ЛІСТАПАДА

ПРЫНЯЦЬ УДЗЕЛ  У МЕРАПРЫЕМСТВЕ

"ДЗЕНЬ БЕГУНА. БЯГОМ ЗА ЗДАРОЎЕМ!"

 

ПЛАН РАБОТЫ НА 21 ЛІСТАПАДА 2020 года

 

Час работы

Назва мерапрыемства, форма

Удзельнікі

Месца

правядзення

Адказны

 

ЭКАЛАГІЧНАЕ ВЫХАВАННЕ 

10.00

Падарожжа па дзіцячым прававым сайце “Закон і я”

5 – 7 кл.

каб. №6

 Савіцкая Н.В., кл. кір. 5 класа

СПАРТЫЎНА-МАСАВАЯ

І ФІЗКУЛЬТУРНА-АЗДАРАЎЛЕНЧАЯ РАБОТА

12.00

Дзень бегуна

“Бягом за здароўем!”

1–5 кл.

спартыўная пляцоўка

 Адамовіч Г.Ф., наст. фіз.культ. і зд.,  Савіцкая Н.В., кл. кір. 5 кл.

13.00-

17.00

Аб’яднанне па інтарэсах ад Цэнтра творчасці дзяцей і моладзі г.п. Івянец

“АФП.спартыўныя гульні”  

1–5 кл.

спартыўная пляцоўка

Адамовіч Г.Ф., педагог дадатковай адукацыі

ВУЧЭБНА-ПАЗНАВАЎЧАЯ ДЗЕЙНАСЦЬ

10.00

Падтрымліваючыя заняткі па нямецкай  мове па тэме “Загадны лад дзеясловаў”

5 кл.

каб. №6

Шыманка М.Ч., настаўнік нямецкай мовы 

10.00

Падтрымліваючыя заняткі па рускай мове па тэме “Разграничение омонимичных союзов и союзных слов”

9

каб. №5

Жаўток Н.Г. настаўнік рускай  мовы 

свернуть

ДЗЕНЬ ЗДАРОЎЯ “СА СПОРТАМ – МЫ СЯБРЫ”

14.11.2020
развернуть
ЗАПРАШАЕМ ВУЧНЯЎ 1 – 9 КЛАСАЎ
ПРЫНЯЦЬ УДЗЕЛ У МЕРАПРЫЕМСТВЕ
“СА СПОРТАМ МЫ – СЯБРЫ”
 
СУБОТА Ў ШКОЛЕ
14 лістапада 2020 года
 
Час
работы
Назва мерапрыемства Удзельнікі Месца Адказны
11.00

ДЗЕНЬ ЗДАРОЎЯ

"Са спортам мы сябры"

1-9 клас спартыўная пляцоўка

Германовіч І.І.,

класны кіраўнік 4 класа

13.00 Аб'яднанне па інтарэсах "АФП. СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ" 1-5 клас спартыўная пляцоўка Адамовіч Г.Ф., настаўнік дадатковай адукацыі
10.00 Падтрымліваючыя заняткі па нямецкай мове  па тэме "Ежа"  5 клас кабінет №6 Шыманка М.Ч., настаўнік нямецкай мовы
10.00 Падтрымліваючыя
заняткі па
нямецкай мове па
тэме “Інфінітыў без
і з часціцай zu
пасля мадальных
дзеясловаў”
9 клас кабінет №5 Звярко А.А., настаўнік нямецкай мовы


 
 
свернуть

«Сябруй са спортам, здаровым будзь»

10.10.2020
развернуть

 

Час работы

Назва мерапрыемства, форма

Удзельнікі

Месца

правядзення

Адказны 

СПАРТЫЎНА-МАСАВАЯ

І ФІЗКУЛЬТУРНА-АЗДАРАЎЛЕНЧАЯ РАБОТА

 

11.00

 

Спартыўная праграма

«Сябруй са спортам, здаровым будзь»

 

1 – 9 кл.

 

спартыўная пляцоўка

 

Звярко А.А. класны кіраўнік 2 класа, Адамовіч Г.Ф., настаўнік фізічнай культуры і здароўя

 

13.00-

17.00

 

Аб’яднанне па інтарэсах ад Цэтра творчасці дзяцей і моладзі г.п. Івянец

“АФП.спартыўныя гульні”  

 

 

1 – 5 кл.

 

спартыўная пляцоўка

 

Адамовіч Г.Ф.,

педагог дадатковай адукацыі

ВУЧЭБНА-ПАЗНАВАЎЧАЯ ДЗЕЙНАСЦЬ

10.00

 Падтрымліваючыя заняткі па нямецкай мове па тэме “Мой летні адпачынак ”

5 кл.

каб. №6

 Шыманка М.Ч.,  настаўнік нямецкай  мовы

10.00

Падтрымліваючыя заняткі па нямецкай мове  па тэме “Інфінітыў без чысціцы zu пасля мадальных дзеясловаў ”

9 кл.

каб. №5

 

 Звярко А.А., настаўнік нямецкай  мовы

 

свернуть

ЭКОЛОГИЧЕСКИЙ ДЕСАНТ "А У НАС ВО ДВОРЕ"

26.09.2020
развернуть

экологический десант 

 

 

 

 

 

Час рабо

ты

Назва мерапрыемства, форма

Удзельнікі

Месца

правя

дзення

Адказны

 

ЭКАЛАГІЧНАЕ ВЫХАВАННЕ 

10.00

Экалагічны дэсант

 “А у нашым, у двары”

1–4 кл.

каб. №6

 Бібік Т.С., класны кіраўнік 1 класа

ЭСТЭТЫЧНАЕ ВЫХАВАННЕ

11.00

Падрыхтоўка да  акцыі да дня пажылых дюдзей.

“Краіна дабра

і міласэрнасці”. Выраб падарункаў

1–4 кл.

 

каб. №4

Германовіч І.І., класны кіраўнік 4 класа

СПАРТЫЎНА-МАСАВАЯ

І ФІЗКУЛЬТУРНА-АЗДАРАЎЛЕНЧАЯ РАБОТА

12.00

Рухомыя гульні “Вясёлы марафон”

1–5 кл.

спартыўная пляцоўка

 Звярко А.А., класны кіраўнік 4 класа

13.00-

17.00

Аб’яднанне па інтарэсах ад Цэтра творчасці дзяцей і моладзі г.п. Івянец

“АФП.спартыўныя гульні”  

1–5 кл.

спартыўная пляцоўка

Адамовіч Г.Ф., педагог дадатковай адукацыі

ВУЧЭБНА-ПАЗНАВАЎЧАЯ ДЗЕЙНАСЦЬ

10.00

Падтрымліваючыя заняткі па нямецкай  мове па тэме “Спражэнне дзеясловаў”

5 кл.

каб. №6

 

Шыманка М.Ч., настаўнік нямецкай мовы 

 

 

свернуть

КВЭСТ-ГУЛЬНЯ “ВЯЛІКАЕ ПАДАРОЖЖА ПА БЕЛАРУСІ”

19.09.2020
развернуть

квест-гульня "Вялікае падарожжа па Беларусі"

 

Час работы

Назва мерапрыемства, форма

Удзельнікі

Месца

правядзення

Адказны

 

ГРАМАДЗЯНСКАЕ І ПАТРЫЯТЫЧНАЕ ВЫХАВАННЕ

11.00

Квэст-гульня “Вялікае падарожжа па Беларусі

 

5-9 клас

Кабінет №5

Савіцкая Н.В,  класны кіраўнік

5 кл.

СПАРТЫЎНА-МАСАВАЯ

І ФІЗКУЛЬТУРНА-АЗДАРАЎЛЕНЧАЯ РАБОТА

 

11.00

“Спартыўны квэст”

1-9 клас

 

спартыўная пляцоўка

Адамовіч Г.Ф., настаўнік фізічнай культуры і здароўя

Савіцкая Н.В,  класны кіраўнік

5 кл.

13.00-

17.00

Аб’яднанне па інтарэсах

“АФП.СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”  

1-5 клас

спартыўная пляцоўка

Адамовіч Г.Ф., педагог дадатковай адукацыі

ВУЧЭБНА-ПАЗНАВАЎЧАЯ ДЗЕЙНАСЦЬ

9.30

Падтрымліваючыя заняткі па рускай мове па тэме “ Прыметнік”

 

5 клас

кабінет №6

Жаўток Н.Г., настаўнік рускай мовы і літаратуры

 

свернуть

“ТЫ+Я = СПАРТЫЎНАЯ СЯМ’Я”

12.09.2020
развернуть

 

Час рабо

ты

Назва мерапрыемства, форма

Удзельнікі

Месца

правядзення

Адказны

 

СПАРТЫЎНА-МАСАВАЯ

І ФІЗКУЛЬТУРНА-АЗДАРАЎЛЕНЧАЯ РАБОТА

 

11.00

       Дзень здароўя

“ТЫ+Я = СПАРТЫЎНАЯ СЯМ’Я”

 

1-9 клас

 

 

спартыўная пляцоўка

Адамовіч Г.Ф., настаўнік фізічнай культуры і здароўя

Бібік Т.С,  класны кіраўнік

1 класа

13.00-

17.00

Аб’яднанне па інтарэсах

“АФП.СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”  

1-5 клас

спартыўная пляцоўка

Адамовіч Г.Ф., педагог дадатковай адукацыі

 ВУЧЭБНА-ПАЗНАВАЎЧАЯ ДЗЕЙНАСЦЬ

10.00

Падтрымліваючыя заняткі па нямецкай мове па тэме “Летні адпачынак”

 

5 клас

кабінет №6

Шыманка М.Ч., настаўнік нямецкай мовы

 

свернуть

“РОДНАЯ МОВА, ТЫ Ў СЭРЦЫ МАІМ ”

05.09.2020
развернуть

 

Час рабо

ты

Назва мерапрыемства, форма

Удзельнікі

Месца

правядзення

Адказныя

 

ГРАМАДЗЯНСКАЕ І ПАТРЫЯТЫЧНАЕ ВЫХАВАННЕ

ДЗЕНЬ БЕЛАРУСКАЙ КУЛЬТУРЫ

11.00

Віктарына

“РОДНАЯ МОВА, ТЫ Ў СЭРЦЫ МАІМ ”

5-9 клас

Кабінет №7

 

Жаўток Н.Г., класны кіраўнік

9 класа

СПАРТЫЎНА-МАСАВАЯ

І ФІЗКУЛЬТУРНА-АЗДАРАЎЛЕНЧАЯ РАБОТА

 13.00-

17.00

МІНШЧЫНА СПАРТЫЎНАЯ.

“Мы за здаровы лад жыцця”

Аб’яднанне па інтарэсах

“АФП.СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”  

5-9 клас

 

 

 

1-9 клас

Спартыўная зала

 

 

Спартыўная пляцоўка

Бібік Г.І., класны кіраўнік

7 класа

 

Адамовіч Г.Ф., педагог дадатковай адукацыі

ВУЧЭБНА-ПАЗНАВАЎЧАЯ ДЗЕЙНАСЦЬ 

10.00

Індывідуальныя заняткі

з вучнямі

 

 

Настаўнікі-прадметнікі

 

свернуть

СУБОТА У ШКОЛЕ

21.03.2020
развернуть

 

Час    работы

Назва мерапрыемства, форма

Удзельнікі

Месца

правядзення

Адказны

 

СПАРТЫЎНА-МАСАВАЯ

І ФІЗКУЛЬТУРНА-АЗДАРАЎЛЕНЧАЯ РАБОТА

16.00-18.00

 

 

Работа клуба

“ФАКЕЛ”

 

 

5-9

клас

Кабінет №9

Бібік Г.І., кіраўнік клуба

 

13.00-15.00

Аб’яднанне па інтарэсах

“АФП. СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”

1-4

клас

Спартыўная зала

Адамовіч Г.Ф., педагог дадатковай адукацыі

15.00-17.00

Аб’яднанне па інтарэсах

“АФП. СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”

5-9

клас

Спартыўная зала

Адамовіч Г.Ф., педагог дадатковай адукацыі

ВУЧЭБНА-ПАЗНАВАЎЧАЯ ДЗЕЙНАСЦЬ

10.00

Заняткі ў камп’ютарным класе

6-9 кл.

Кабінет №1

Савіцкач нас Н.В. настаўнік матэматыкі

09.00

Падтрымліваючы занятак  па хіміі  “Тыпы хімічных сувязей”

8 кл.

Кабінет

№ 6

Бібік П.А., настаўнік біялогіі, хіміі

10.00

Падтрымліваючы занятак  па хіміі  “Рашэнне задач на выхад прадукта ”

9 кл.

Кабінет

№ 7

Бібік П.А., настаўнік біялогіі, хіміі

 

свернуть

КАБ ЗДАРОВЫМ, ДРУЖНЫМ БЫЦЬ - ТРЭБА СПОРТ ЗАЎЖДЫ ЛЮБІЦЬ!

14.03.2020
развернуть

 

Час    работы

Назва мерапрыемства, форма

Удзельнікі

Месца

правядзення

Адказны

 

 СПАРТЫЎНА-МАСАВАЯ

І ФІЗКУЛЬТУРНА-АЗДАРАЎЛЕНЧАЯ РАБОТА

11.00

“КАБ ЗДАРОВЫМ, ДУЖЫМ БЫЦЬ,

ТРЭБА СПОРТ ЗАЎЖДЫ ЛЮБІЦЬ !”

 

1-9

клас

Спартыўная зала

Адамовіч Г.Ф.,   настаўнік фізічнай культуры і здароўя, Бібік Г.І., класны кіраўнік 9 класа

16.00-18.00

 

 

Работа клуба

“ФАКЕЛ”

5-9

клас

Кабінет №9

Бібік Г.І., кіраўнік клуба

 

13.00-15.00

Аб’яднанне па інтарэсах

“АФП. СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”

1-4

клас

Спартыўная зала

Адамовіч Г.Ф., педагог дадатковай адукацыі

15.00-17.00

Аб’яднанне па інтарэсах

“АФП. СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”

5-9

клас

Спартыўная зала

Адамовіч Г.Ф., педагог дадатковай адукацыі

ВУЧЭБНА-ПАЗНАВАЎЧАЯ ДЗЕЙНАСЦЬ

10.00

Заняткі ў камп’ютарным класе

1-9 кл.

Кабінет №1

Бібік Т.С., настаўнік пачатковых класаў

10.00

Падтрымліваючы занятак  па гісторыі Беларусі па тэме “Асноўныя напрамкі сацыяльна-эканамічнага развіцця”

9 кл.

Кабінет № 7

 Арлоўскі І.Ул., настаўнік гісторыі

 

свернуть

ДЛЯ ВАС, ЛЮБІМЫЯ!

развернуть

5

Час    работы

Назва мерапрыемства, форма

Удзельнікі

Месца

правядзення

Адказны

 

ГРАМАДЗЯНСКАЕ І

ПАТРЫЯТЫЧНАЕ ВЫХАВАННЕ

9.00

Работа камп’ютарнага класа

1-9 кл.

 

Германовіч І.І., класны кіраўнік 3 класа

 

11.00

Свята, прысвечанае міжнароднаму Дню жанчын

 “ДЛЯ ВАС ЛЮБІМЫЯ!”

 

1-9 кл.

 

Актавая зала

 

Бібік Т.С., класны кіраўнік 4 класа

СПАРТЫЎНА-МАСАВАЯ

І ФІЗКУЛЬТУРНА-АЗДАРАЎЛЕНЧАЯ РАБОТА

16.00-18.00

 

 

Работа клуба

“ФАКЕЛ”

 

5-9

клас

Кабінет

№9

Бібік Г.І., кіраўнік клуба

 

13.00-15.00

Аб’яднанне па інтарэсах

“АФП. СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”

1-4

клас

Спартыўная зала

Адамовіч Г.Ф., педагог дадатковай адукацыі

15.00-17.00

Аб’яднанне па інтарэсах

“АФП. СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”

5-9

клас

Спартыўная зала

Адамовіч Г.Ф., педагог дадатковай адукацыі

 

свернуть

"СПОРТ ЛЮБІЦЬ ЗДАРОВЫМ БЫЦЬ!"

29.02.2020
развернуть

1

Час    работы

Назва мерапрыемства, форма

Удзельнікі

Месца

правядзення

Адказны

 

ГРАМАДЗЯНСКАЕ І

ПАТРЫЯТЫЧНАЕ ВЫХАВАННЕ

 

11.00

Падрыхтоўка да свята, прысвечанага міжнароднаму жаночаму Дню

 

1-9 кл.

 

Актавая зала

 

Бібік Т.С., класны кіраўнік 4 класа

СПАРТЫЎНА-МАСАВАЯ

І ФІЗКУЛЬТУРНА-АЗДАРАЎЛЕНЧАЯ РАБОТА

 

Спартыўны конкурс “Спорт любіць – здаровым быць”

3-9 клас

Спартыўная зала

Адамовіч Г.Ф., настаўнік фізічнай культуры і здароўя

16.00-18.00

 

 

Работа клуба

“ФАКЕЛ”

 

5-9

клас

Кабінет

№9

Бібік Г.І., кіраўнік клуба

 

13.00-15.00

Аб’яднанне па інтарэсах

“АФП. СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”

1-4

клас

Спартыўная зала

Адамовіч Г.Ф., педагог дадатковай адукацыі

15.00-17.00

Аб’яднанне па інтарэсах

“АФП. СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”

5-9

клас

Спартыўная зала

Адамовіч Г.Ф., педагог дадатковай адукацыі

ВУЧЭБНА-ПАЗНАВАЎЧАЯ ДЗЕЙНАСЦЬ

9.00

Падтрымліваючы занятак па хіміі па тэме “Хімічная сувязь”

8 кл.

Кабінет

№ 6

Бібік П.А.,  настаўнік хіміі

9.00 -

10.00

Заняткі ў камп’ютарным класе

1-9 кл.

Кабінет

№1

Бібік Г.І.,  

класны кіраўнік

9 класа

10.00

Падтрымліваючы занятак па біялогіі па тэме “Першая дапамога пры кравацёках”

9 кл.

Кабінет

№ 7

 Бібік П.А.,  настаўнік хіміі

 

свернуть

"МАЛЬЧИКИ МОГУТ ВСЁ!"

22.02.2020
развернуть

633

22 лютага  2020 года

Час    работы

Назва мерапрыемства, форма

Удзельнікі

Месца

правядзення

Адказны

 

ГРАМАДЗЯНСКАЕ І

ПАТРЫЯТЫЧНАЕ ВЫХАВАННЕ

 

10.00

 

Конкурсная  праграма

«ХЛОПЧЫКІ  МОГУЦЬ УСЁ!»

 

 

1-9 кл.

 

Спартыўная зала

 

Звярко А.А., класны кіраўнік 1 класа

 СПАРТЫЎНА-МАСАВАЯ

І ФІЗКУЛЬТУРНА-АЗДАРАЎЛЕНЧАЯ РАБОТА

16.00-18.00

 

 

Работа клуба

“ФАКЕЛ”

 

 

5-9

клас

Кабінет №9

Бібік Г.І., кіраўнік клуба

 

13.00-15.00

Аб’яднанне па інтарэсах

“АФП. СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”

1-4

клас

Спартыўная зала

Адамовіч Г.Ф., педагог дадатковай адукацыі

15.00-17.00

Аб’яднанне па інтарэсах

“АФП. СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”

5-9

клас

Спартыўная зала

Адамовіч Г.Ф., педагог дадатковай адукацыі

ВУЧЭБНА-ПАЗНАВАЎЧАЯ ДЗЕЙНАСЦЬ 

9.00

Падтрымліваючы занятак па хіміі па тэме “Рашэнне хімічных задач”

8 кл.

Кабінет № 6

Бібік П.А.,  настаўнік хіміі

10.00

Заняткі ў камп’ютарным класе

1-9 кл.

Кабінет №1

Германовіч І.І., настаўнік пачатковых класаў

10.00

Падтрымліваючы занятак хіміі па тэме

“ Рашэнне задач па тэме “Неметалы””

9 кл.

Кабінет № 7

 Бібік П.А.,  настаўнік хіміі

 

свернуть

"У КРАІНЕ КРАСАЧНЫХ ГЕРОЯЎ"

15.02.2020
развернуть

SD

15 лютага  2020 года

Час    работы

Назва мерапрыемства, форма

Удзельнікі

Месца

правядзення

Адказны

 

ГРАМАДЗЯНСКАЕ І

ПАТРЫЯТЫЧНАЕ ВЫХАВАННЕ

 

10.00

 

ГУЛЬНЯ ПА СТАНЦЫЯХ

“У КРАІНЕ КАЗАЧНЫХ ГЕРОЯЎ

 

 

1-6 кл.

 

Кабінет

 № 2

 

Бібік Т.С., класны кіраўнік 4 класа

 

11.00

СУСТРЭЧА З ВОІНАМ-ІНТЭРНАЦЫЯНАЛІСТАМ

ЯНОВІЧАМ В.І.

“УСПАМІН АБ ДНЯХ ВАЕННЫХ…”

 

 

 

 

8,9 кл.

Кабінет

 № 6

Бібік Г.І., класны кіраўнік 9 класа

СПАРТЫЎНА-МАСАВАЯ

І ФІЗКУЛЬТУРНА-АЗДАРАЎЛЕНЧАЯ РАБОТА

16.00-18.00

 

 

Работа клуба

“ФАКЕЛ”

 

 

5-9

клас

Кабінет №9

Бібік Г.І., кіраўнік клуба

 

13.00-15.00

Аб’яднанне па інтарэсах

“АФП. СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”

1-4

клас

Спартыўная зала

Адамовіч Г.Ф., педагог дадатковай адукацыі

15.00-17.00

Аб’яднанне па інтарэсах

“АФП. СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”

5-9

клас

Спартыўная зала

Адамовіч Г.Ф., педагог дадатковай адукацыі

ВУЧЭБНА-ПАЗНАВАЎЧАЯ ДЗЕЙНАСЦЬ

9.00

Падтрымліваючы занятак па хіміі па тэме “Перыядычнасць змянення ўласцівасцей атамаў хімічных элементаў (аксідаў, гідрааксідаў)”

8 кл.

Кабінет № 6

Бібік П.А.,  настаўнік хіміі

10.00

Заняткі ў камп’ютарным класе

1-9 кл.

Кабінет №1

Бібік Т.С., настаўнік пачатковых класаў

10.00

Падтрымліваючы занятак хіміі па тэме

“ Рашэнне задач па тэме “Неметалы””

9 кл.

Кабінет № 7

 Бібік П.А.,  настаўнік хіміі

 

свернуть

"ДАРОГІ, ЯКІЯ МЫ ВЫБІРАЕМ"

08.02.2020
развернуть

08,02

8 лютага  2020 года

Час    работы

Назва мерапрыемства, форма

Удзельнікі

Месца

правядзення

Адказны

 

ПРАФАРЫЕНТАЦЫЯ І

 ПРАЦОЎНАЕ ВЫХАВАННЕ

11.00

 

ДАРОГІ, ЯКІЯ МЫ ВЫБІРАЕМ”

 

5-9 кл.

Кабінет

 № 6

Жаўток Наталля Генадзьеўна, класны кіраўнік

8 класа

СПАРТЫЎНА-МАСАВАЯ

І ФІЗКУЛЬТУРНА-АЗДАРАЎЛЕНЧАЯ РАБОТА

16.00-18.00

 

Работа клуба

“ФАКЕЛ”

5-9 клас

Кабінет №9

Бібік Г.І., кіраўнік клуба

 

13.00-15.00

Аб’яднанне па інтарэсах

“АФП. СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”

 

 

 

 

1-4

клас

Спартыўная зала

Адамовіч Г.Ф., педагог дадатковай адукацыі

15.00-17.00

Аб’яднанне па інтарэсах

“АФП. СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”

5-9

клас

Спартыўная зала

Адамовіч Г.Ф., педагог дадатковай адукацыі

ВУЧЭБНА-ПАЗНАВАЎЧАЯ ДЗЕЙНАСЦЬ

10.00

Падтрымліваючы занятак па матэматыцы па тэме  “Плошча многавугольнікаў”

8 кл.

Кабінет № 6

Савіцкая Н.В.,  настаўнік матэматыкі

10.00

Заняткі ў камп’ютарным класе

1-9 кл.

Кабінет №1

Германовіч І.І., настаўнік пачатковых класаў

10.00

Падтрымліваючы занятак па  рускай мове па тэме “Рекомендации по созданию отзыва о художественном произведении

9 кл.

Кабінет № 7

Жаўток Н.Г., настаўнік беларускай мовы і літаратуры

 

свернуть

"СВАВОЛЬСТВА, ПРАВАПАРУШЭННІ, ЗЛАЧЫНСТВА: ДЗЕ МЯЖА?"

01.02.2020
развернуть

01,01 

1 лютага  2020 года

Час    работы

Назва мерапрыемства, форма

Удзельнікі

Месца

правядзення

Адказны

 

ПРАФІЛАКТЫКА СУПРАЦЬПРАЎНЫХ ПАВОДЗІН, ПРАВАВОЕ ВЫХАВАННЕ

11.00

Дзелавая гульня.

«Свавольства. Правапарушэнне. Злачынства.

У чым розніца»

5-9 кл.

Кабінет

 № 7

Арлоўскі І.Ул., класны кіраўнік 6 класа

СПАРТЫЎНА-МАСАВАЯ

І ФІЗКУЛЬТУРНА-АЗДАРАЎЛЕНЧАЯ РАБОТА

16.00-18.00

 

Работа клуба

“ФАКЕЛ”

5-9

клас

Кабінет №9

Бібік Г.І., кіраўнік клуба

 

13.00-15.00

Аб’яднанне па інтарэсах

“АФП. СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”

 

1-4

клас

Спартыўная зала

Адамовіч Г.Ф., педагог дадатковай адукацыі

15.00-17.00

Аб’яднанне па інтарэсах

“АФП. СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”

5-9

клас

Спартыўная зала

Адамовіч Г.Ф., педагог дадатковай адукацыі

ВУЧЭБНА-ПАЗНАВАЎЧАЯ ДЗЕЙНАСЦЬ

9.00

Падтрымліваючы занятак па беларускай мове па тэме “Аднародныя члены сказа”

8 кл.

Кабінет № 6

Бібік Г.І., настаўнік беларускай мовы і літаратуры

10.00

Заняткі ў камп’ютарным класе

1-9 кл.

Кабінет №1

Бібік Т.С. настаўнік пачатковых класаў

10.00

Падтрымліваючы занятак па беларускай мове па тэме “Бяззлучнікавы складаны сказ”

9 кл.

Кабінет № 7

Бібік Г.І., настаўнік беларускай мовы і літаратуры

 

свернуть

ВЯСЁЛЫЯ СТАРТЫ

25.01.2020
развернуть

25,01

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25 студзеня 2020 года 

Час    работы

Назва мерапрыемства, форма

Удзельнікі

Месца

правядзення

Адказны

 

СПАРТЫЎНА-МАСАВАЯ

І ФІЗКУЛЬТУРНА-АЗДАРАЎЛЕНЧАЯ РАБОТА

11.00

Спартыўнае  мерапрыемства

“Спартыўныя эстафеты “Вясёлыя старты”

1-9 клас

Спартыўная

пляцоўка

Адамовіч Г.Ф., настаўнік фізічнай культуры і здароўя,

Савіцкая Н.В.,

 класны кіраўнік

5 класа

16.00-18.00

Работа клуба

“ФАКЕЛ”

5-9 клас

Кабінет №9

Бібік Г.І., кіраўнік клуба

 

13.00-15.00

Аб’яднанне па інтарэсах

“АФП. СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”

 

1-4 клас

Спартыўная зала

Адамовіч Г.Ф., педагог дадатковай адукацыі

15.00-17.00

Аб’яднанне па інтарэсах

“АФП. СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”

5-9 клас

Спартыўная зала

Адамовіч Г.Ф., педагог дадатковай адукацыі

ВУЧЭБНА-ПАЗНАВАЎЧАЯ ДЗЕЙНАСЦЬ

10.00

Заняткі ў камп’ютарным класе

 

Кабінет №1

Германовіч І.І., настаўнік пачатковых класаў

9.00

Падтрымліваючы занятак па хіміі

“Сем’і шчолачных металаў і галагенаў” 

8 клас

Кабінет № 7

Бібік П.А.,

настаўнік хіміі

10.00

Падтрымліваючы занятак па хіміі

“Нітраты” 

9 клас

Кабінет № 6

Бібік П.А.,

настаўнік хіміі

9.00

Падтрымліваючы занятак па матэматыцы

 “Дробава- рацыянальныя ўраўненні”

9 клас

Кабінет № 7

Савіцкая Н.В.,

настаўнік матэматыкі

10.00

Падтрымліваючы занятак па матэматыцы

“Плошча трапецыі”

8 клас

Кабінет № 6

Савіцкая Н.В.,

настаўнік матэматыкі

 

свернуть

"О, СПОРТ! ТЫ - ЖЫЦЦЁ!

18.01.2020
развернуть

18,01

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18 студзеня 2020 года 

Час    работы

Назва мерапрыемства, форма

Удзельнікі

Месца

правядзення

Адказны

 

 СПАРТЫЎНА-МАСАВАЯ

І ФІЗКУЛЬТУРНА-АЗДАРАЎЛЕНЧАЯ РАБОТА 

11.00

Спартыўнае  мерапрыемства

“О, СПОРТ! ТЫ – ЖЫЦЦЁ!”

1-9 клас

Спартыўная

пляцоўка

Адамовіч Г.Ф., настаўнік фізічнай культуры і здароўя,

Бібік Г.І.,

 класны кіраўнік

9 класа

16.00-18.00

 

Работа клуба

“ФАКЕЛ”

5-9 клас

Кабінет №9

Бібік Г.І., кіраўнік клуба

 

13.00-15.00

Аб’яднанне па інтарэсах

“АФП. СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ” 

1-4 клас

Спартыўная зала

Адамовіч Г.Ф., педагог дадатковай адукацыі

15.00-17.00

Аб’яднанне па інтарэсах

“АФП. СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”

5-9  клас

Спартыўная зала

Адамовіч Г.Ф., педагог дадатковай адукацыі

ВУЧЭБНА-ПАЗНАВАЎЧАЯ ДЗЕЙНАСЦЬ 

10.00

Заняткі ў камп’ютарным класе

 

Кабінет №1

Бібік Т.С., настаўнік пачатковых класаў

10.00

Падтрымліваючы занятак па геаграфіі

 Абагульняючае паўтарэнне  “Насельніцтва і яго гаспадарчая дзейнасць”

8 клас

Кабінет №6

Арлоўскі І.Ул., настаўнік геаграфіі

 

свернуть

"НАВАГОДНЯЯ КАЗКА"

21.12.2019
развернуть

 21снежня 2019 года

Час    работы

Назва мерапрыемства, форма

Удзельнікі

Месца

правядзення

Адказны

 

 ФАРМІРАВАННЕ НАВЫКАЎ ЗДАРОВАГА ЛАДУ ЖЫЦЦЯ

16.00-18.00

Работа клуба

“ФАКЕЛ”

5-9 клас

Кабінет №9

Бібік Г.І., кіраўнік клуба

 

 ЭСТЭТЫЧНАЕ ВЫХАВАННЕ

12.00

Навагодняе мерапрыемства

“Навагодняя казка”

 1-9 клас

 

Спартыўная зала

Германовіч І І., класны кіраўнік 3 класа,

Савіцкая Н.В., класны  кіраўнік 5 класа

СПАРТЫЎНА-МАСАВАЯ

І ФІЗКУЛЬТУРНА-АЗДАРАЎЛЕНЧАЯ РАБОТА

10.00

Навагодні шашачны турнір

“Каралеўства шашак”

 

1-9

клас

Фае ІІ паверха

Адамовіч Г.Ф., настаўнік фізічнай культуры і здароўя,

Савіцкая Н.В., класны кіраўнік 5 класа

13.00-15.00

Аб’яднанне па інтарэсах “АФП. СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”  

1-4 кл.

5-9 кл.

Спартыўная  зала

Адамовіч Г.Ф., педагог

дадатковай

адукацыі 

15.00-17.00

Аб’яднанне па інтарэсах “АФП. СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”  

5-9 кл.

Спартыўная  зала

Адамовіч Г.Ф., педагог

дадатковай

адукацыі 

 

свернуть

СА СПОРТАМ СЯБРУЕМ

14.12.2019
развернуть

14,12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14 снежня 2019 года 

Час    работы

Назва мерапрыемства, форма

Удзельнікі

Месца

правядзення

Адказны

 

ФАРМІРАВАННЕ НАВЫКАЎ ЗДАРОВАГА ЛАДУ ЖЫЦЦЯ

16.00-18.00

Работа клуба

“ФАКЕЛ”

5-9 клас

Кабінет №9

Бібік Г.І., кіраўнік клуба

 

ЭСТЭТЫЧНАЕ ВЫХАВАННЕ

10.00

 Майстэрня Дзеда Мароза.  Акцыя

“УПРЫГОЖЫМ ШКОЛУ”

 1-9 клас

Кабінет №9

Бібік Г.І., класны  кіраўнік 9 класа

ВУЧЭБНА- ПАЗНАВАЛЬНАЯ ДЗЕЙНАСЦЬ

09.00

Дадатковыя заняткі па хіміі “Рашэнне задач па раздзеле “Неметалы”

8 клас

Кабінет

№ 5

Бібік П.А.,

настаўнік хіміі

10.00

Дадатковыя заняткі па хіміі “Рашэнне задач па раздзеле “Асноўныя класы неарганічных злучэнняў”

9 клас

Кабінет

№ 5

Бібік П.А.,

настаўнік хіміі

 СПАРТЫЎНА-МАСАВАЯ

І ФІЗКУЛЬТУРНА-АЗДАРАЎЛЕНЧАЯ РАБОТА

11.00

Спартыўнае  мерапрыемства

“СА СПОРТАМ СЯБРУЕМ”

1-9

клас

Спартыўная

пляцоўка

Адамовіч Г.Ф., настаўнік фізічнай культуры і здароўя,

Бібік Т.С.,

 класны кіраўнік

4 класа

13.00-15.00

Аб’яднанне па інтарэсах “АФП. СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”  

1-4 кл.

5-9 кл.

Спартыўная  зала

Адамовіч Г.Ф., педагог

дадатковай

адукацыі 

15.00-17.00

Аб’яднанне па інтарэсах “АФП. СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”  

5-9 кл.

Спартыўная  зала

Адамовіч Г.Ф., педагог

дадатковай

адукацыі 

 

свернуть

АКЦЫЯ "УПРЫГОЖЫМ ШКОЛУ"

07.12.2019
развернуть

07,12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

07 снежня 2019 года 

Час работы

Назва мерапрыемства, форма

Удзельнікі

Месца

правядзення

Адказны

 

 ПРАВАВОЕ ВЫХАВАННЕ

11.00

Падарожжа па дзіцячым прававым сайце

1-4 клас

Кабінет №1

Звярко А.А,

кл.кір. 1 кл.

 

ФАРМІРАВАННЕ НАВЫКАЎ ЗДАРОВАГА ЛАДУ ЖЫЦЦЯ

 

16.00-18.00

 

Работа клуба

“ФАКЕЛ”

5-9 клас

Кабінет №7

Бібік Г.І., кіраўнік клуба

ЭСТЭТЫЧНАЕ ВЫХАВАННЕ

10.00

Майстэрня Дзеда Мароза.

Акцыя

“УПРЫГОЖЫМ ШКОЛУ”

1-9 клас

 

Кабінет №7, бібліятэка

Савіцкая Н.В. настаўнік матэматыкі

 СПАРТЫЎНА-МАСАВАЯ

І ФІЗКУЛЬТУРНА-АЗДАРАЎЛЕНЧАЯ РАБОТА

10.00

Вясёлыя эстафеты

“Насустрач зіме”

1-4 кл.

5-9 кл.

Спартыўная  зала

Адамовіч Г.Ф.,

настаўнік фізічнай культуры і здароўя

13.00-15.00

Аб’яднанне па інтарэсах “АФП. СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”

1-4 кл.

5-9 кл.

Спартыўная  зала

Адамовіч Г.Ф., педагог

дадатковай

адукацыі

15.00-17.00

Аб’яднанне па інтарэсах “АФП. СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”

5-9 кл.

Спартыўная  зала

Адамовіч Г.Ф., педагог

дадатковай

адукацыі

 

свернуть

"У СВЕЦЕ ПРАФЕСІЙ"

30.11.2019
развернуть

30,11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

30 лістапада 2019 года 

Час работы

Назва мерапрыемства, форма

Удзельнікі

Месца

правядзення

Адказны

 

ПРАФЕСІЙНАЕ ВЫХАВАННЕ І ПРАФАРЫЕНТАЦЫЯ

11.00

Мерапрыемства

“У КРАІНЕ ПРАФЕСІЙ”

5-9 клас

 

Арлоўскі І.Ул., кл.кір. 6 кл.

 

ФАРМІРАВАННЕ НАВЫКАЎ ЗДАРОВАГА ЛАДУ ЖЫЦЦЯ 

16.00-18.00

 

Работа клуба

“ФАКЕЛ”

 

5-9 клас

Кабінет №7

Бібік Г.І., кіраўнік клуба

 

ЭСТЭТЫЧНАЕ ВЫХАВАННЕ

10.00

 Майстэрня Дзеда Мароза.

Акцыя

“УПРЫГОЖЫМ ШКОЛУ”

 1-9 клас

 

 Кабінет №7, бібліятэка

 Бібік Г.І., кл. кір. 9,

Жыдовіч С.А., настаўнік рускай мовы і літаратуры

 СПАРТЫЎНА-МАСАВАЯ

І ФІЗКУЛЬТУРНА-АЗДАРАЎЛЕНЧАЯ РАБОТА

 10.00

Турнір па настольнаму тэнісу

“ЗАЛАТАЯ РАКЕТКА” 

1-4 кл.

5-9 кл.

Спартыўная  зала

Адамовіч Г.Ф.,

настаўнік фізічнай культуры і здароўя

13.00-17.00

Аб’яднанне па інтарэсах “АФП. СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”  

1-4 кл.

5-9 кл.

 

Спартыўная  зала

Адамовіч Г.Ф., педагог

дадатковай

адукацыі  

ВУЧЭБНА-ПАЗНАВАЎЧАЯ ДЗЕЙНАСЦЬ

12.00

Падтрымліваючыя заняткі па хіміі

“Рашэнне задач”

9 кл.

Кабінет №6

Бібік П.А., настаўнік хіміі

12.00

Падтрымліваючыя заняткі па беларускай мове “Дапасаваныя і недапасаваныя азначэнні”

8 кл.

Кабінет №5

Бібік Г.І., настаўнік беларускай мовы і літаратуры

 

свернуть

ДЗЕНЬ БЕЛАРУСКАЙ МОВЫ

23.11.2019
развернуть

23,11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23 лістапада 2019 года 

Час работы

Назва мерапрыемства, форма

Удзельнікі

Месца

правядзення

Адказны

 

ДЗЕНЬ БЕЛАРУСКАЙ МОВЫ

11.00

  Гульня-віктарына

БАГАТА ТЫ, РОДНАЯ МОВА!

5-9 клас

Кабінет № 4

Жаўток Н.Г.,

кл.кір. 8 кл.

  

ФАРМІРАВАННЕ НАВЫКАЎ ЗДАРОВАГА ЛАДУ ЖЫЦЦЯ

16.00-18.00

 

Работа клуба

“ФАКЕЛ”

 

5-9 клас

Кабінет №7

Бібік Г.І., кіраўнік клуба

 

ПРАВАВОЕ ВЫХАВАННЕ

10.00

ПАДАРОЖЖА ПА ДЗІЦЯЧЫМ ПРАВАВЫМ САЙЦЕ

1,3

класы

 

Кабінет №1

Германовіч І.Г.

кл.кір.3 кл.

ВУЧЭБНА-ПАЗНАВАЧАЯ ДЗЕЙНАСЦЬ

12.00-13.00

Падтрымліваючыя заняткі па матэматыцы

“Рашэнне складаных задач”

 4 клас

Кабінет №2

 

Бібік Т.С.,

настаўнік пачатковых

 класаў

СПАРТЫЎНА-МАСАВАЯ

І ФІЗКУЛЬТУРНА-АЗДАРАЎЛЕНЧАЯ РАБОТА

 12.00-

13.00

Шахматны турнір

“БЕЛАЯ ЛАДДЗЯ”   

5-9

Кабінет №7

Савіцкая Н.В.,

 кл.кір. 5 кл.  

 

свернуть

ШКОДНЫМ ЗВЫЧКАМ - НЕ!

16.11.2019
развернуть

16,11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16 лістапада 2019 года 

Час работы

Назва мерапрыемства, форма

Удзельнікі

Месца

правядзення

Адказны

 

ПРАЦОЎНАЕ ВЫХАВАННЕ

10.00

АКЦЫЯ

“Чысты школьны школьны”

5-9 кл.

Школьны

двор

Бібік Г.І., кл.кір. 9 кл.

 ФАРМІРАВАННЕ НАВЫКАЎ ЗДАРОВАГА ЛАДУ ЖЫЦЦЯ

16.00-18.00

РАБОТА КЛУБА

“ФАКЕЛ”

 

Кабінет №7

Бібік Г.І., кіраўнік клуба

 

ВУЧЭБНА-ПАЗНАВАЎЧАЯ ДЗЕЙНАСЦЬ

10.00

Заняткі ў камп’ютарным класе

 

Кабінет №1

Германовіч І.Г.,

 кл кір.3 класа

 

11.00

Дадатковыя заняткі

па гісторыі Беларусі    “Германскі акупацыйны рэжым на тэрыторыі Беларусі” 

 

9 кл.

Кабінет №7

Арлоўскі І.Ул., настаўнік гісторыі

 

12.00

Дадатковыя заняткі

па геаграфіі па тэме “Геаграфія жывёлагадоўлі”

 

 

8 кл.

Кабінет № 7

 Арлоўскі І.Ул., настаўнік геаграфіі

СПАРТЫЎНА-МАСАВАЯ

І ФІЗКУЛЬТУРНА-АЗДАРАЎЛЕНЧАЯ РАБОТА

11.00

 

 

 Тэнісны  турнір

“ЗАЛАТАЯ РАКЕТКА”

 

5-9 клас

спартыўны зал 

Адамовіч Г.Ф., настаўнік фізічнай культуры і здароўя

 13.00-

15.00

Аб’яднанне па інтарэсах

“АФП. СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”  

1-4 клас

 спартыўная пляцоўка

Адамовіч Г.Ф., педагог

 дашкольнай адукацыі

15.00-

17.00

Аб’яднанне па інтарэсах

“АФП. СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”  

5-9 клас

 спартыўная пляцоўка

Адамовіч Г.Ф., педагог

 дашкольнай адукацыі

ЭСТЭТЫЧНАЕ ВЫХАВАННЕ

11.00

Падрыхтоўка канцэрта “Беларусь сінявокая”

1-9 кл.

Каб. №5

Савіцкая Н.В.,

 кл.кір. 5 кл.

Германовіч І.Г.

кл.кір.3 кл.

 

свернуть

"ПАДАРОЖЖА Ў КРАІНУ АЛІМПІЯ"

26.10.2019
развернуть

25,10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

26 кастрычніка 2019 года 

Час работы

Назва мерапрыемства, форма

Удзельнікі

Месца

правядзення

Адказны

 

 

ВУЧЭБНА-ПАЗНАВАЎЧАЯ ДЗЕЙНАСЦЬ

 

 

10.00

 

Дадатковыя заняткі

па фізіцы “Рашэнне задач па тэме “Раўнапераменны прамалінейны рух” 

 

9 кл.

 

Кабінет №7

Савіцкая Н.В., настаўнік матэматыкі і фізікі

 

 

12.00

 

Дадатковыя заняткі

па матэматыцы па тэме “Лікавыя прамежкі”

 

8 кл.

 

Кабінет № 7

Савіцкая Н.В., настаўнік матэматыкі і фізікі

 

 СПАРТЫЎНА-МАСАВАЯ

І ФІЗКУЛЬТУРНА-АЗДАРАЎЛЕНЧАЯ РАБОТА

 

11.00

 

 

 

11.00

 Спартыўнае  мерапрыемства

“ПАДАРОЖЖА Ў КРАІНУ АЛІМПІЯ ”

Тэнісны  турнір

“ЗАЛАТАЯ РАКЕТКА”

1-5 клас

 

 

7-9 клас

спартыўная пляцоўка

Германовіч І.І., класны кіраўнік

 3 класа

 

Адамовіч Г.Ф., настаўнік фізічнай культуры і здароўя

 

 

 13.00-

15.00

Аб’яднанне па інтарэсах

“АФП. СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”  

1-4 клас

 спартыўная пляцоўка

Адамовіч Г.Ф., педагог

 дашкольнай адукацыі

 

15.00-

17.00

Аб’яднанне па інтарэсах

“АФП. СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”  

5-9 клас

 спартыўная пляцоўка

Адамовіч Г.Ф., педагог

 дашкольнай адукацыі

 

 ПРАЦОЎНАЕ ВЫХАВАННЕ

 

 

10.00

Акцыя

УТУЛЬНЫ ШКОЛЬНЫ ДВОР”

 

5-8 клас

школьны двор

Жаўток Н.Г.,

кл.кіраўнік 8 класа

 

 ФАРМІРАВАННЕ НАВЫКАЎ ЗДАРОВАГА ЛАДУ ЖЫЦЦЯ 

 

16.00-18.00

Работа клуба

“ФАКЕЛ”

 

Кабінет №7

Бібік Г.І., класны кіраўнік 9 класа

 

 

 

свернуть

"СЯБРУЙ СА СПОРТАМ, БУДЗЬ ЗДАРОВЫМ! "

19.10.2019
развернуть

19,10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19 кастрычніка 2019 года 

Час работы

Назва мерапрыемства, форма

Удзельнікі

Месца

правядзення

Адказны

 

 

ВУЧЭБНА-ПАЗНАВАЎЧАЯ ДЗЕЙНАСЦЬ

 

9.00

Дадатковыя заняткі

па беларускай мове па тэме “Парадак слоў у сказе”

8 кл.

Кабінет № 7

Бібік Г.І., настаўнік беларускай мовы і літаратуры

 

10.00

Дадатковыя заняткі

па беларускай мове па тэме “Знакі прыпынку ў складаназлучаных сказах” 

9 кл.

Кабінет №7

Бібік Г.І., настаўнік беларускай мовы і літаратуры

 

ФІЗКУЛЬТУРНА-МАСАВАЯ І АЗДАРАЎЛЕНЧАЯ РАБОТА

 

ДЗЕНЬ ЗДАРОЎЯ

 

11.00

 Спартыўнае  мерапрыемства

“СЯБРУЙ СА СПОРТАМ, ЗДАРОВЫМ БУДЗЬ!”

1-4 клас

5-9 клас

спартыўная пляцоўка

Адамовіч Г.Ф., настаўнік фізічнай культуры і здароўя,

Германовіч І.І., класны кіраўнік

 3 класа

 

 13.00-

15.00

Аб’яднанне па інтарэсах

“АФП. СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”  

1-4 клас

 спартыўная пляцоўка

Адамовіч Г.Ф., педагог

 дашкольнай адукацыі

 

15.00-

17.00

Аб’яднанне па інтарэсах

“АФП. СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”  

5-9 клас

 спартыўная пляцоўка

Адамовіч Г.Ф., педагог

 дашкольнай адукацыі

 

 ПРАЦОЎНАЕ ВЫХАВАННЕ

 

 10.00

 

Акцыя

КЛЯНОВЫ ЛІСТОК”

 

5-9 клас

дэндрапарк

Арлоўскі І.УЛ.

 

ФАРМІРАВАННЕ НАВЫКАЎ ЗДАРОВАГА ЛАДУ ЖЫЦЦЯ 

 

 16.00-18.00

 

Работа клуба

 “ФАКЕЛ”

 

 

Кабінет №7

 

Бібік Г.І., класны кіраўнік 9 класа

 

 

 

свернуть

АДЗІНАЯ МАЯ...

12.10.2019
развернуть

12,10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12 кастрычніка 2019 года

Час работы

Назва мерапрыемства, форма

Удзельнікі

Месца

правядзення

Адказны

 

 

ГРАМАДЗЯНСКАЕ І ПАТРЫЯТЫЧНАЕ ВЫХАВАННЕ

 

10.00

Свята, прысвечанае Дню маці

“Адзіная мая…” 

1-9 клас

актавая зала

 

Бібік Т.С., класны кіраўнік 4 класа

 

 

 

12.00

Акцыя

“Упрыгожым дрэвамі Міншчыну”

5-9 клас

 

Класныя кіраўнікі

5-9 класаў

 

ФІЗКУЛЬТУРНА-МАСАВАЯ І АЗДАРАЎЛЕНЧАЯ РАБОТА

 

 13.00-

15.00

Аб’яднанне па інтарэсах

“АФП.СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”  

1-4 клас

 спартыўная пляцоўка

Адамовіч Г.Ф., педагог

 дашкольнай адукацыі

 

15.00-

17.00

Аб’яднанне па інтарэсах

“АФП.СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”  

5-9 клас

 спартыўная пляцоўка

Адамовіч Г.Ф., педагог

 дашкольнай адукацыі

 

 

 

ФАРМІРАВАННЕ НАВЫКАЎ ЗДАРОВАГА ЛАДУ ЖЫЦЦЯ

 

16.00-18.00

Работа клуба

 “ФАКЕЛ”

 

Кабінет №

Бібік Г.І., класны кіраўнік 9 класа

 

 

 

свернуть

ГЭТА ГАНАРОВАЕ ЗВАННЕ...

05.10.2019
развернуть

05,10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5 кастрычніка 2019 года

Час работы

Назва мерапрыемства, форма

Удзельнікі

Месца

правядзення

Адказны

 

 

ГРАМАДЗЯНСКАЕ І ПАТРЫЯТЫЧНАЕ ВЫХАВАННЕ

 

ДЗЕНЬ НАСТАЎНІКА

 

10.00

Святочнае мерапрыемства

“ГЭТА ГАНАРОВАЕ ЗВАННЕ” 

1-9 клас

актавая зала

 

Бібік Г.І., класны кіраўнік 9 класа

 

 

 

12.00

Акцыя

“ВІНШУЕМ”

5-9 клас

 

Класныя кіраўнікі

5-9 класаў

 

ФІЗКУЛЬТУРНА-МАСАВАЯ І ЗДАРАЎЛЕНЧАЯ РАБОТА

 

 13.00-

15.00

Аб’яднанне па інтарэсах

“АФП.СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”  

1-4 клас

 спартыўная пляцоўка

Адамовіч Г.Ф., педагог

 дашкольнай адукацыі

 

15.00-

17.00

Аб’яднанне па інтарэсах

“АФП.СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”  

5-9 клас

 спартыўная пляцоўка

Адамовіч Г.Ф., педагог

 дашкольнай адукацыі

 

 

 

ФАРМІРАВАННЕ НАВЫКАЎ ЗДАРОВАГА ЛАДУ ЖЫЦЦЯ

 

16.00-19.00

Работа клуба

 “ФАКЕЛ”

 

Кабінет №

Бібік Г.І., класны кіраўнік 9 класа

 

 

 

свернуть

ЧЫСТЫ ШКОЛЬНЫ ДВОР

28.09.2019
развернуть

28,09

28 верасня 2019 года 

Час работы

Назва мерапрыемства, форма

Удзельнікі

Месца

правядзення

Адказны

 

ПРАЦОЎНАЕ ВЫХАВАННЕ І ПРАФАРЫЕНТАЦЫЯ

10.00

Працоўная акцыя

“ЧЫСТЫ ШКОЛЬНЫ ДВОР”

5-9 клас

Школьны двор

Савіцкая Н.В., класны кіраўнік 6 класа

ФІЗКУЛЬТУРНА-МАСАВАЯ

І АЗДАРАЎЛЕНЧАЯ РАБОТА

11.00

Лёгкаатлетычны крос

“ЗАЛАТАЯ ВОСЕНЬ”

1-4 кл.

5-7 кл.

8-9 кл.

Спартыўная пляцоўка

Адамовіч Г.Ф.,

настаўнік фізічнай культуры і здароўя

13.00-15.00

15.00-

17.00

Аб’яднанне па інтарэсах

“АФП.

СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”  

1-4 кл.

5-9 кл.

 Спартыўная пляцоўка

 

 

 

 

Адамовіч Г.Ф., педагог дадатковай адукацыі

ВУЧЭБНА- ПАЗНАВАЛЬНАЯ ДЗЕЙНАСЦЬ 

10.00

  Дадатковыя заняткі па хіміі

“Рашэнне разліковых задач па формулах і ўраўненнях хімічных рэакцый”

9 клас

Кабінет

№5

Бібік П.А. настаўнік хіміі

           

 

свернуть

ДЗЕНЬ ПІЯНЕРСКАЙ ДРУЖБЫ

21.09.2019
развернуть

21,09

 

21 верасня 2019 года 

Час работы

Назва мерапрыемства, форма

Удзельнікі

Месца

правядзення

Адказны

 

ФІЗКУЛЬТУРНА-МАСАВАЯ

І АЗДАРАЎЛЕНЧАЯ РАБОТА

11.00

Квэст-гульня “Піянерыя – цудоўная краіна”

 

1-9 клас

Спартыўная пляцоўка

Жаўток Н.Г., класны кіраўнік

8 класа

Адамовіч Г.Ф.,

настаўнік  фізічнай культуры і здароўя

13.00-15.00

15.00-

17.00

Аб’яднанне па інтарэсах

“АФП.СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”  

1-4

клас 5-9 клас

 Спартыўная пляцоўка

Адамовіч Г.Ф., педагог дадатковай адукацыі

ВУЧЭБНА- ПАЗНАВАЛЬНАЯ ДЗЕЙНАСЦЬ 

10.00

Дадатковыя заняткі па беларускай мове

8 клас

Кабінет

№7

Бібік Г.І.,

настаўнік беларускай мовы

12.00

Дадатковыя заняткі па беларускай мове

 

9 клас

Кабінет

 №7

Бібік Г.І.,

настаўнік беларускай мовы

12.00

Індывідуальныя заняткі з вучнямі

3 клас

 Кабінет

 № 4

Германовіч І.І.,

настаўнік пачатковых класаў

 

           

 

свернуть

Я + ТЫ = СПАРТЫЎНЫ КЛАС

14.09.2019
развернуть

Час работы 

Назва мерапрыемства, форма

Удзельнікі

Месца

правя

дзення

Адказны

 

ФІЗКУЛЬТУРНА-МАСАВАЯ І АЗДАРАЎЛЕНЧАЯ РАБОТА

10.00

Спартыўнае мерапрыемства

“Я+ТЫ = СПАРТЫЎНЫ КЛАС”

 

1-9 клас

Спартыўная пляцоўка

Арлоўскі І.Ул., класны кіраўнік

6 класа

 

 13.00-

17.00

Аб’яднанне па інтарэсах

“АФП.СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”    

2-9 клас

 Спартыўная пляцоўка

Адамовіч Г.Ф., педагог дадатковай адукацыі

ВУЧЭБНА- ПАЗНАВАЛЬНАЯ ДЗЕЙНАСЦЬ 

11.00

Падтрымліваючыя заняткі па фізіцы “Дзеянні над вектарамі”

9 клас

Кабінет №7

Савіцкая Н.В., настаўнік матэматыкі

11.00

Індывідуальныя заняткі з вучнем

5 клас

 Кабінет №9

Адамовіч І.М., настаўнік матэматыкі

12.00

Падтрымліваючыя заняткі па матэматыцы “Рацыянальныя дробы”

9 клас

Кабінет №7

Савіцкая Н.В., настаўнік матэматыкі

свернуть

У КРАІНЕ РОДНАЙ МОВЫ

07.09.2019
развернуть

07.09

 

07верасня 2019 года

Час работы

Назва мерапрыемства, форма

Удзельнікі

Месца

правядзення

Адказны

 

ГРАМАДЗЯНСКАЕ І ПАТРЫЯТЫЧНАЕ ВЫХАВАННЕ

ДЗЕНЬ БЕЛАРУСКАЙ КУЛЬТУРЫ

10.00

Забаўляльна-пазнавальнае мерапрыемства

“У КРАІНЕ РОДНАЙ МОВЫ ”

1-9 клас

Кабінет №7

 

 Бібік Г.І., класны кіраўнік 9 класа

 

 

ФІЗКУЛЬТУРНА-МАСАВАЯ І АЗДАРАЎЛЕНЧАЯ РАБОТА

 13.00-

17.00

Аб’яднанне па інтарэсах

“АФП.СПАРТЫЎНЫЯ ГУЛЬНІ”   

2-9 клас

 Спартыўная пляцоўка

Адамовіч Г.Ф., педагог дашкольнай адукацыі

 РАБОТА З БАЦЬКАМІ

11.00

Кансультацыя для бацькоў

“Рэжым дня школьніка”

11.00

Кабінет

Звярко А.А., класны кіраўнік 1 класа

 

 

 

 

свернуть
2021
декабрь
1 декабря, среда

ГУЛЬНЯ-ПАДАРОЖЖА  “КРАІНА ПРАВАВЫХ ВЕДАЎ”

подробнее...